Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

25. maijā notiks Rīgas Juridiskās augstskolas Atvērto durvju diena

Maijs 16, 2013

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) aicina piedalīties Atvērto durvju dienā, kas notiks sestdien, 25. maijā no plkst. 10.30 līdz 13.00. Atvērto durvju dienā topošajiem studentiem būs iespēja ne vien klātienē uzzināt vairāk par studiju programmām un tikties ar pasniedzējiem un studentiem, bet arī piedalīties “ātrajā randiņā” ar RJA Studentu asociācijas pārstāvjiem, pārbaudīt savas zināšanas diplomātijas un biznesa jautājumos, kā arī izbaudīt neformālās studiju dzīves atmosfēru.

RJA prorektors Mārtiņš Mits norāda: “Studijas augstskolā varam salīdzināt ar spēli, kurā izvēlamies partneri, iepazīstam spēles noteikumus un spēlējam, lai kļūtu labākie savā jomā. Par labāko var kļūt tikai tad, ja izvēlas spēcīgāko spēles partneri, kas izaicina un rosina attīstību. Mēs ticam, ka skolēniem, kas izcilus rezultātus sasnieguši jau skolā, ir nepieciešama motivējoša studiju vide un izaicinājumi, kas ļaus tiem kļūt par augsti novērtētiem profesionāļiem Latvijā un ārpus tās. Šāda studiju vide ir RJA, kas savā jomā ir spēcīgākā juridiskā augstskola Baltijā.”

 

RJA piedāvā unikālas iespējas arī profesionāļiem, kas vēlas iepriekš iegūto izglītību un praktisko pieredzi papildināt ar specifiskām starptautisko tiesību zināšanām. Nodarbību grafiks ļauj veiksmīgi apvienot studijas un darbu, starptautiskais pasniedzēju kolektīvs ļauj ieraudzīt studiju jautājumus Eiropas valstu perspektīvā, un pasniedzēji praktiķi dalās ar savu pieredzi, pārvarot profesionālos izaicinājumus. Maģistrantūras studiju programmas ir īpaši piemērotas tiem valsts un privātā sektora darbiniekiem, kas plāno iesaistīties Latvijas kā Eiropas Savienības prezidējošās valsts darbības nodrošināšanā.

 

Reģistrēšanās Atvērto durvju dienai: http://ej.uz/rgsl_2505. Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties gan vidusskolu absolventi, gan pieredzējuši juristi, uzņēmēji, valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas vēlas papildināt zināšanas vienā no specializētajām tiesību un starpdisciplinārajām maģistrantūras programmām. RJA Atvērto durvju diena notiks Rīgā, Strēlnieku ielā 4k-2.

 

Jau šobrīd studētgribētāji var pieteikties studijām RJA mājaslapā www.rgsl.lv. Pieteikšanās notiek līdz 1. jūlijam.

Pasākumi