Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

25.maijā Rīgas Juridiskajā augstskolā Atvērto durvju diena

Maijs 24, 2013

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) aicina piedalīties Atvērto durvju dienā, kas notiks sestdien, 25. maijā no plkst. 10.30 līdz 13.00. Atvērto durvju dienā topošajiem studentiem būs iespēja ne vien klātienē uzzināt vairāk par studiju programmām un tikties ar pasniedzējiem un studentiem, bet arī piedalīties „ātrajā randiņā” ar RJA Studentu asociācijas pārstāvjiem, pārbaudīt savas zināšanas diplomātijas un biznesa jautājumos, kā arī izbaudīt neformālās studiju dzīves atmosfēru.

 

RJA prorektors Mārtiņš Mits norāda: „Mēs ticam, ka skolēniem, kas izcilus rezultātus sasnieguši jau skolā, ir nepieciešama motivējoša studiju vide un izaicinājumi, kas ļaus tiem kļūt par augsti novērtētiem profesionāļiem Latvijā un ārpus tās. Šāda studiju vide ir RJA, kas savā jomā ir spēcīgākā juridiskā augstskola Baltijā, turklāt viss studiju process notiek angļu valodā.”

 

RJA piedāvā unikālas iespējas ne vien vidusskolu beidzējiem, bet arī profesionāļiem, kas vēlas iepriekš iegūto izglītību un praktisko pieredzi papildināt ar specifiskām starptautisko tiesību zināšanām. Nodarbību grafiks ļauj veiksmīgi apvienot studijas un darbu, starptautiskais pasniedzēju kolektīvs ļauj ieraudzīt studiju jautājumus Eiropas valstu perspektīvā, un pasniedzēji praktiķi dalās ar savu pieredzi, pārvarot profesionālos izaicinājumus. Maģistrantūras studiju programmas ir īpaši piemērotas tiem valsts un privātā sektora darbiniekiem, kas plāno iesaistīties Latvijas kā Eiropas Savienības prezidējošās valsts darbības nodrošināšanā.

 

Studenti var izvēlēties vienu no septiņām maģistrantūras programmām, tajā skaitā iegūt jurista kvalifikāciju divgadīgā profesionālajā programmā. Valsts budžeta vietas pieejamas vienā no maģistrantūras programmām – „Juridiskā lingvistika”.

 

Reģistrēšanās Atvērto durvju dienai: http://ej.uz/rgsl_2505. Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties gan vidusskolu absolventi, gan pieredzējuši juristi, uzņēmēji, valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kas vēlas papildināt zināšanas vienā no specializētajām tiesību un starpdisciplinārajām maģistrantūras programmām. RJA Atvērto durvju diena notiks Rīgā, Strēlnieku ielā 4k-2.

 

Dalība Atvērto durvju dienā būs arī pirmais solis, lai cīnītos par bezmaksas studiju vietām RJA – apmaksātu vienu akadēmisko gadu vienā no bakalaura studiju programmām un apmaksātu vienu akadēmisko gadu jebkurā no maģistrantūras programmām. Lai piedalītos izlozē, studētgribētājam ir jāapmeklē vismaz viena Atvērto durvju diena un pareizi jāatatbild uz jautājumiem augstskolas Facebook lapā. Spēles noteikumi pieejami RJA mājaslapā.

 

Augstskola piedāvā divas bakalaura studiju programmas – Tiesības un bizness un Tiesības un diplomātija, kā arī septiņas maģistrantūras studiju programmas – Starptautiskās tiesības un Eiropas tiesības (akadēmiskā programma un profesionālā programma), Tiesības un finansesJuridiskā lingvistikaStarptautiskās publiskās tiesības un cilvēktiesībasPārrobežu komerctiesībasES tiesības un politika. Sadarbībā ar Kopenhāgenas Universitāti tiek piedāvāta arī doktora studiju programma. Visās programmās studijas notiek tikai angļu valodā.

 

Jau šobrīd studētgribētāji var pieteikties studijām RJA mājaslapā www.rgsl.edu.lv. Pieteikšanās notiek līdz 1. jūlijam.

Pasākumi