Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

Par Aizkraukles novada minifutbola čempionāta līderiem kļūst Pļaviņas DM

Jūnijs 10, 2013

Vakar ar divām spēlēm Aizkraukles pilsētas stadionā sākās Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā otrais aplis. Pēc 1. apļa bija izkristalizējušies līderi (Pļaviņas DM un Koknese 1). Šīs kārtas spēles varēja mainīt situāciju turnīra tabulā, taču tas tā nenotika.

Vispirms laukumā devās komandu Skrīveri un Veterāni (Aizkraukle) futbolisti. Pēc pirmā puslaika rezultāts bija neizšķirts, lai gan spēle bija spraiga un abas komandas ne reizi vien pie pretinieka vārtiem radīja bīstamas situācijas. Tomēr bumba spītīgi lidoja garām vārtiem un pat ielidoja Daugavā, kur tai pakaļ peldēja viens no līdzjutējiem. Savukārt otrajā puslaikā skrīveriešu uzbrukumos bija vērojama lielāka apņēmība īstenot iecerēto-gūt vārtus. Tas viņiem arī izdevās! Skrīveru komanda pēc gūtajiem vārtiem neapstājās un guva vēl trīs vārtus. Veterāniem spēles turpinājumā neizdevās izveidot bīstamus momentus pie skrīveriešu vārtiem un uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 4:0 svinēja viesu komanda.

Skrīveru un Veterānu spēles video:

Otrajā spēlē tikās komandu Pļaviņas DM un La Palma futbolisti. Spēlēs sākums bija aktīvs un aizraujošs – komandas apmainījās ar sīviem uzbrukumiem, taču 1. puslaikā nevienai no komandām neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargu. Jau 2. puslaika sākumā pļaviņieši pārņēma spēles iniciatīvu, tāpēc pirmo vārtu guvumu ilgi nebija jāgaida. Skaista viesu komandas izspēle un rezultāts ir 1:0 Pļaviņu DM labā. Turpmāko 10 minūšu laikā pļaviņiešiem vēl 2 reizes izdevās pārspēt La Palmas vārtsargu un rezultāts ir jau 3:0. La Palma nepadevās un turpināja uzbrukt. Pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem gūt vārtus, spēles beigās tomēr sekoja eleganta saspēle un veiksmīga uzbrucēja spēle.Komanda La Palma tomēr guva vārtus, taču ar vieniem vārtiem šovakar bija par maz. Ar rezultātu 3:1 uzvarēja pļaviņieši.

Pļaviņas DM –  La Palma 3:1 (0:0)

Mārcis Rūtiņš 1:0 “Pļaviņas DM”
 Ooskars Zeps 2:0  “Pļaviņas DM”
 Oskars Zeps 3:0  “Pļaviņas DM”
 Oskars Muraško 1:3 “La Palma”