Vārda dienas svin: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Datums: Svētdiena, 15. septembris

Aizkraukles jaunieši piedalās pārgājienā

Jūnijs 13, 2013

Ceturtdien aktīvākie Aizkraukles novada izglītības iestāžu jaunieši sākuši savu 3 dienu garo pārgājienu, kas tiek organizēts jauniešu biedrības “Galaktika” projekta “Lielā meža trakās dienas” ietvaros un kuru mazo projektu konkursā atbalstījusi Aizkraukles novada pašvaldība. Projekta mērķis ir veicināt jauniešu personisko izaugsmi, fokusējoties uz atbildības uzņemšanos, drosmīgu un atbildīgu rīcību, netradicionālu risinājumu un lēmumu pieņemšanu un komandas veidošanu.

Jaunieši savu pārgājienu sāka no Aizkraukles Bērnu un jauniešu centra, kur satikušies ar BJC aktīvā tūrisma pulciņa vadītāju Imantu Kravali, nodevuši smagākās somas atvešanai ar transportu un uzlikuši plecos mugursomas, devās ar kājām uz Aizkraukles dzelzceļa staciju. Jaunieši ar vilcienu aizbrauca līdz Pļaviņām, kur turpināja savu ceļu ar kājām uz Mežezeru.

3 dienu laikā jaunieši apgūs dažādas praktiskas iemaņas, uzturoties brīvā dabā, gādājot sev malku un gatavojot ēdienu, kā arī iesaistīsies dažādās orientēšanās un komandu sporta aktivitātēs.

Pasākumi