Vārda dienas svin: Maigurs, Mārica, Māris
Datums: Svētdiena, 22. septembris

Aizkraukles novada minifutbola čempionātā noslēgusies 3. kārta

Jūnijs 20, 2013

18. jūnijā Aizkraukles novada čempionātā minifutbolā (ANČM) tika aizvadītas trešās kārtas spēles. Pirmajā kārtā šī čempionāta pat reiz lielāko pārsteigumu sagādāja „Koknese2” jaunieši, kas nospēlēja 1:1 ar „La Palma”. Otrajā spēlē otrajā puslaikā „Koknese1” spēlētājiem izdevās uzlauzt „Veterānu” vārtus un svinēt uzvaru ar rezultātu 2:0. Kārtas pēdējā centrālajā spēlē tikās „Pļaviņas DM” ar „Skrīveri”. Spēles rezultātu jau pirmajā minūtē atklāja A. Ščerbinskis izvirzot „Pļaviņas DM” vadībā. „Skīveri” pēc ātri zaudētajiem vārtiem veidoja vairākus vārtu gūšanas momentus. „Pļaviņas DM” vārtus vairākkārt glāba vārtu stabs. Taču puslaika 15 minūtē „Skrīveri” rezultātu izlīdzināja, kad vārtus ar galvu guva Ainārs Mičulis (1:1). Otrā puslaika sākumā trīs vārtu guva „Pļaviņas DM”, kad divas reizes precīzs bija A.Ščerbinskis un vienreiz O.Zeps (4:1). Atlikušajā laikā „Skrīveri” mēģināja atspēlēties, veidojot vairākus bīstamus uzbrukumus. 5 minūtes līdz beigām rezultāta starpību samazināja Ivars Garančs (2:4). Līdz spēles beigām vārti vairāk netika gūti un „Pļaviņas DM” svinēja uzvaru.