Vārda dienas svin: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Datums: Svētdiena, 15. septembris

Atklāj āra vingrošanas laukumu

Jūnijs 20, 2013

Ceturtdien, 20. Jūnijā laukumā pretī Aizkraukles novada ģimnāzijai tika atklāts āra vingrošanas laukums, vēl viena vieta pilsētā jauniešu atpūtai, kurš izveidots realizējot Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstīto projektu “Skatos, ieraugu, darbojos un lepojos!”. Projektu rakstīja un konkursā iesniedza Aizkraukles novada jaunatnes lietu speciāliste Silvija Brīgere un Bērnu un jauniešu centra direktore Sarmīte Kruglova.

Konstrukcijas pēc Aizkraukles jaunieša Ivana Griščuka iniciatīvas un ieteikumiem veidoja un uzstādīja SIA “Metālists”, tās izmaksāja Ls 1379. Tieši Ivans, kurš ir āra vingrošanas sportisko aktivitāšu entuziasts, ar savu neatlaidību pierādīja, ka tāda vieta pilsētā nepieciešama.

Atklāšanas pasākumā piedalījās jaunieši no Lietuvas, Spānijas un Turcijas, kuri jauniešu apmaiņas programmā bija Aizkrauklē. Viņi bija aktīvākie šī pasākuma konkursu dalībnieki.

Paraugdemonstrējumus rādīja ielu vingrotāji no Aizkraukles, Rīgas un Ogres. Pasākumu kuplināja arī Aizkraukles breikeri.

Jācer, ka pilsētas jaunieši novērtēs veikumu un aktīvi izmantos uzstādītos rīkus, tos saudzējot un uzturot kārtībā.

Pasākumi