Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

Aizkraukles novada Sporta skolu absolvēs 12 audzēkņi

Jūnijs 21, 2013

Aizkraukles novada Sporta skolu šogad absolvēs 12 audzēkņi.

Apliecību par profesionālās ievirzes izglītību sportā saņems astoņi aizkrauklieši – Mārtiņa Holsta vieglatlētikas un Ērika Meirāna brīvās cīņas grupu audzēkņi. Katrs no šiem audzēkņiem ir godam nesis sava novada vārdu reģiona, valsts un arī starptautiskās sacensībās.

 

Līva Poriete un Loreta Molotoka ir vairākkārtējas Latvijas jaunatnes čempiones vieglatlētikā un valsts izlases dalībnieces. Loreta ir arī 2011.gada Latvijas jaunatnes olimpiskā čempione vesera mešanā. Līva izcīnīja sudraba medaļas 100 m barjerskrējienā divās Olimpiādēs – jaunatnes Olimpiādē 2011.gadā, gan Latvijas Olimpiādē pieaugušajiem gadu vēlāk. Inguna Riekstiņa ir Latvijas junioru ziemas sacensību čempione. Alise Čulāde un Rolands Zīlītis ir godam startējuši Latvijas čempionātos jaunatnei un junioriem, arvien ierindojoties labāko astotniekā un uzrādot teicamus personīgos rezultātus. Šie jaunieši ir atsaucīgi un sabiedriski aktīvi arī citās jomās, iesaistoties sporta skolas darbā, sacensību organizēšanā un tiesāšanā.

 

Brīvās cīņas nodaļas audzēkņi vienmēr labi startē jaunatnes Olimpiādēs un valsts meistarsacīkstēs. Šī gada absolvents  Mārtiņš Kublickis ir 2012. gada Latvijas jaunatnes Olimpiādes čempions, daudzkārtējs Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu uzvarētājs. Ilja Pavliščevs  jaunatnes Olimpiādē izcīnīja sudraba godalgu un arī ir viens no vadošajiem jaunajiem cīņas meistariem. Kaspars Fjodorovs ir 2011.gada Latvijas jaunatnes Olimpiādes laureāts.

Aizkraukles novada Sporta skola novēl saviem audzēkņiem turpmākus panākumus, veiksmi, rakstura stingrību un izturību. Lai sportiskais rūdījums palīdz piepildīt visas

Pasākumi