Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

Aizkraukles jaunie futbolisti demonstrē atzīstamu sniegumu Vidzemes čempionātā

Jūlijs 25, 2013

Šogad Vidzemes jaunatnes turnīrā Aizkraukli pārstāv 4 dažāda vecuma komandas-FC Aizkraukle U-7  un FC Aizkraukle 2 (2006.gadā dzimušie), FC Aizkraukle U-8 (2005.gadā dzimušie) un FC Aizkraukle U-9 (2004.gadā dzimušie). Pēc pirmā apļa visas trīs komandas atrodas turnīra tabulas augšdaļā un pagaidām demonstrē atzīstamu sniegumu. Otrā apļa spēles atsāksies laika posmā no 1. augusta līdz 3. augustam ar sabraukumiem dažādās Vidzemes pilsētās, viens no pirmajiem posmiem  ir paredzēts Aizkrauklē, kur U-8 komandas spēles 1.augustā. Vēl Aizkrauklē Vidzemes jaunatnes čempionāts iegriezīsies 8.augustā ar U-7 un U-9 spēlēm, kā arī 11.augustā vēlreiz ar U-7 spēlēm, kas būs noslēdzošā kārta Vidzemes jaunatnes čempionātam.

 

 

Vidzemes jaunatnes čempionāta sabraukumu kalendārs:

 

Smiltene, 1. augusts
2002., 2005. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2002 Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 2 10.00 Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 2 2005
 2002 Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 3  10.40/10.30 Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 3  2005
 2002 Smiltenes BJSS – 2 Smiltenes BJSS – 3  11.20/11.00 Smiltenes BJSS – 2 Smiltenes BJSS – 3  2005

Salacgrīva, 1. augusts
2002., 2005. gada zēni

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
11.00 VJFC Staicele Valkas BJSS 2005
11.30 Valkas BJSS Madonas BJSS  2005
 12.00 VJFC Staicele Madonas BJSS  2005

 

Valmiera, 1. augusts
2002., 2005. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2002 FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 2 10.00 FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 2 2005
 2002 FK Valmiera/BSS FK Rūja  10.40/10.30 FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 3  2005
 2002 FK Rūja FK Valmiera/BSS – 2  11.20/11.00 FK Valmiera/BSS – 2 FK Valmiera/BSS – 3  2005

 

Sigulda, 1. augusts
2002., 2005. gada zēni

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
10.00 SK Super Nova/Sigulda Ogres SC 2005
 10.40 SK Super Nova/Sigulda SK Super Nova/Saulkrasti  2005
 11.20 SK Super Nova/Saulkrasti Ogres SC  2005
12.00 FK Ādaži Ogres SC 2002
12.40 FK Ādaži SK Super Nova/Sigulda  2002
13.20 SK Super Nova/Sigulda Ogres SC  2002

 

Aizkraukle, 1. augusts
2005. gada zēni

Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
10.00 BSSC Ikšķile FC Aizkraukle 2005
 10.30 FC Aizkraukle FK Carnikava  2005
 11.00 BSSC Ikšķile FK Carnikava  2005

Smiltene, 3. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004 Smiltenes BJSS FK Valmiera/BSS 10.00 Smiltenes BJSS FK Valmiera/BSS 2006
 2004 Smiltenes BJSS – 3 FK Valmiera /BSS – 2  10.30 Smiltenes BJSS – 2 FK Valmiera /BSS – 2  2006
 2004 FB Gulbene Valkas BJSS  11.00 FB Gulbene FK Rūja  2006
 2004 Smiltenes BJSS FK Valmiera /BSS – 2 11.30 Smiltenes BJSS FK Valmiera /BSS – 2 2006
2004 Smiltenes BJSS – 3 Valkas BJSS 12.00 Smiltenes BJSS – 2 FK Rūja 2006
2004 FB Gulbene FK Valmiera/BSS 12.30 FB Gulbene FK Valmiera/BSS  2006
2004 Smiltenes BJSS Valkas BJSS 13.00 Smiltenes BJSS FK Rūja  2006
2004 Smiltenes BJSS – 3 FK Valmiera/BSS 13.30 Smiltenes BJSS – 2 FK Valmiera/BSS 2006
2004 FB Gulbene FK Valmiera /BSS – 2 14.00 FB Gulbene FK Valmiera /BSS – 2 2006

 

Staicele, 3. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004 SK Super Nova/Sigulda Ogres SC  11.00 SK Super Nova/Sigulda FC Aizkraukle 2006
 2004 VJFC Staicele BSSC Ikšķile 11.30 SK Super Nova/Inčukalns FC Aizkraukle – 2  2006
 2004 SK Super Nova/Sigulda FC Aizkraukle 12.00 SK Super Nova/Sigulda FK -33  2006
 2004 VJFC Staicele Ogres SC 12.30 SK Super Nova/Inčukalns FC Aizkraukle 2006
2004 SK Super Nova/Sigulda BSSC Ikšķile 13.00 SK Super Nova/Sigulda FC Aizkraukle – 2 2006
2004 VJFC Staicele FC Aizkraukle 13.30 SK Super Nova/Inčukalns FK -33  2006

 

Smiltene, 5. augusts
2005. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2005 BSSC Ikšķile Smiltenes BJSS 11.00 FC Aizkraukle Smiltenes BJSS – 3 2005
2005 FK Carnikava Smiltenes BJSS – 2  11.30 FC Aizkraukle Smiltenes BJSS  2005
2005 FK Carnikava Smiltenes BJSS – 3  12.00 BSSC Ikšķile Smiltenes BJSS – 2  2005
2005 FK Carnikava Smiltenes BJSS 12.45 BSSC Ikšķile Smiltenes BJSS – 3 2005
2005 FC Aizkraukle Smiltenes BJSS – 2 13.15      

 

Ogre, 6. augusts
2001,2003. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2001 Ogres SC FS Garkalne 10.00 FC Aizkraukle FK Carnikava 2001
2003 Ogres SC Salacgrīva 10.50 FC Aizkraukle Madonas BJSS 2003
 2001 Ogres SC FK Carnikava  11.30 FC Aizkraukle FS Garkalne  2001
2003 Ogres SC Madonas BJSS 12.20 FC Aizkraukle Salacgrīva 2003
2001 Ogres SC FC Aizkraukle 13.00 FK Carnikava FS Garkalne 2001
2003 Ogres SC FC Aizkraukle 13.50     2003

 

Smiltene, 8. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004  Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 3 10.00  Smiltenes BJSS Smiltenes BJSS – 2 2006
 2004 Smiltenes BJSS – 3 FB Gulbene  10.30  Smiltenes BJSS – 2 FB Gulbene  2006
 2004  Smiltenes BJSS FB Gulbene  11.00  Smiltenes BJSS FB Gulbene  2006

 

Valmiera, 8. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004 FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 2 10.00 FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 2 2006
 2004 FK Valmiera/BSS Valkas BJSS  10.30  FK Valmiera/BSS FK Valmiera/BSS – 3  2006
 2004 FK Valmiera/BSS – 2 Valkas BJSS  11.00 FK Valmiera/BSS – 2 FK Valmiera/BSS – 3  2006

 

Aizkraukle, 8. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004 BSSC Ikšķile Ogres SC 10.00 FK -33 FC Aizkraukle 2006
 2004 BSSC Ikšķile FC Aizkraukle  10.30 FC Aizkraukle FC Aizkraukle – 2  2006
 2004 Ogres SC FC Aizkraukle  11.00 FC Aizkraukle – 2 FK -33  2006

 

Ikšķile, 8. augusts
2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks
2006 BSSC Ikšķile BSSC Ikšķile – 2 10.00
 2006 BSSC Ikšķile FK Carnikava  10.30
 2006 BSSC Ikšķile – 2 FK Carnikava  11.00

 

Priekuļi, 8. augusts
2004., 2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2004 SK Supernova/Sigulda FK Priekuļi/CPSS 10.00 SK Supernova/Sigulda SK Supernova/Inčukalns 2006
2004 SK Supernova/Sigulda VJFC Staicele 10.30 SK Supernova/Inčukalns FK Priekuļi/CPSS 2006
2004 VJFC Staicele FK Priekuļi/CPSS  11.00 SK Supernova/Sigulda FK Priekuļi/CPSS 2006

 

Aizkraukle, 11. augusts
2006. gada zēni

Vecums Komanda 1 Komanda 2 Laiks Komanda 1 Komanda 2 Vecums
2006 BSSC Ikšķile FC Aizkraukle 10.00 BSSC Ikšķile – 2 FK -33 2006
2006 FK Carnikava FC Aizkraukle – 2  10.30 BSSC Ikšķile – 2 FC Aizkraukle  2006
2006 FK Carnikava FK -33  11.00 BSSC Ikšķile FC Aizkraukle – 2  2006
2006 FK Carnikava FC Aizkraukle 11.45 BSSC Ikšķile FK -33 2006
2006 BSSC Ikšķile – 2 FC Aizkraukle – 2 12.15      

 

Vidzemes jaunatnes čempionāts 2013

2004. gada zēni pēc 1.apļa

N.P.K. Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. Punkti Vārti Vieta
1. Smiltenes BJSS    10:0 11:0   4:3  4:2  6:0  7:1  5:2  3:3  5:0  11:1 5:0  9:1      
2. Smiltenes BJSS – 2  0:10    2:2  0:15  0:20  0:5  0:5  0:13  0:11  2:7  0:3  0:5 0:14      
3. Smiltenes BJSS – 3  0:11  2:2    0:14  0:11  1:0  1:8  0:10  0:14  4:3  0:9  0:4 0:12      
4. FB Gulbene  3:4  15:0  14:0    5:3  4:1  12:0  7:0  4:1  7:1  12:0  8:0 8:1      
5. SK Super Nova/ Sigulda  2:4  20:0  11:0 3:5    12:0  11:0  8:2 1:4  9:1  4:0  8:1 1:2      
6. VJFC Staicele  0:6  5:0  0:1  1:4  0:12    1:1 4:0  1:6  2:3  0:5  0:5 0:5      
7. FK Priekuļi/CPSS  1:7  5:0 8:1   0:12  0:11  1:1    1:3  1:7  2:1  0:5  0:5 0:5      
8. Valkas BJSS  2:5  13:0  10:0  0:7  2:8  0:4  3:1    1:9  4:3  0:3  6:0 1:4      
9. FK Valmiera/BSS  3:3  11:0 14:0 1:4  4:1  6:1  7:1  9:1    7:0  7:0  5:0 6:3      
10. FK Valmiera/BSS – 2  0:5  7:2  3:4 1:7  1:9  3:2  1:2  3:4  0:7    1:6  0:1 0:12      
11. BSSC Ikšķile  1:11  3:0 9:0   0:12  0:4  5:0  5:0  3:0  0:7  6:1    0:0 0:5      
12. Ogres SC  0:5  5:0  4:0  0:8  1:8  5:0  5:0  0:6 0:5  1:0  0:0   2:2      
13. FC Aizkraukle  1:9  14:0  12:0 1:8  2:1  5:0  5:0 4:1   3:6  12:0  5:0  2:2      

 

 

Vidzemes jaunatnes čempionāts 2013

2005. gada zēni pēc 1.apļa

N.P.K. Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Punkti Vārti Vieta
1. Smiltenes BJSS   8:1
3:0
 11:0
11:0
   7:0 16:0   8:0  6:1 6:0  5:3  17:0  10:0 9:1  18:0  10:2      
2. Smiltenes BJSS – 2  1:8
0:3
   4:0
5:0
   1:4  2:0  5:7  0:4  0:6  0:15  1:2  1:4 0:16  2:3  1:7      
3. Smiltenes BJSS – 3  0:11
0:11
0:4
0:5
     1:5  5:0  0:2  0:5  2:4  1:12  1:3 1:2 0:13  3:3  1:9      
4. Valkas BJSS          3:5  8:0  1:3  0:13  0:6  2:3  2:0  3:0 0:9  8:2  2:1      
5. Madonas BJSS  0:7  4:1  5:1  5:3    5:0  1:1  1:2  5:1  1:4  1:0  3:1 1:2  9:0 2:1       
6. VJFC Staicele  0:16  0:2  0:5  0:8  0:5    0:5  0:9  1:3  0:7  1:7  1:0 0:16 5:0   0:7      
7. FC Aizkraukle  0:8 7:5  2:0   3:1  1:1 5:0     3:1  2:2  0:4  3:1  5:0 2:5  7:0  1:3      
8. BSSC Ikšķile 1:6  4:0 5:0   13:0  2:1  9:0  1:3    5:1  1:5  2:0  3:0 2:6  4:0 1:1       
9. FK Carnikava  0:6  6:0  4:2  6:0 1:5  3:1  2:2  1:5    0:5  3:1  6:4 3:11  5:0  4:5      
10. FK Valmiera/BSS  3:5  15:0  12:1  3:2  4:1  7:0  4:0 5:1   5:0   8:2   8:0 3:1 7:1 5:3       
11. FK Valmiera/BSS – 2  0:17  2:1  4:1  0:2  0:1 7:1  1:3  0:2 1:3  2:8    10:0 0:3  3:2  1:3      
12. FK Valmiera/BSS – 3  1:12  3:1  2:1  0:3  1:3 0:1  0:5  0:3  4:6  0:8  0:10   0:15  0:2  1:4      
13. SK Super Nova/ Sigulda  1:9  16:0  13:0  9:0  2:1  16:0  5:2 6:2   11:3 1:3  3:0  15:0  8:0  4:2      
14. SK Super Nova/ Saulkrasti  0:18  3:2  3:3  2:8  0:9  0:5  0:7  0:4  0:5  1:7  2:3  2:0 0:8    1:11      
15. Ogres SC  2:10  7:1  9:1  1:2  1:2  7:0  3:1  1:1  5:4  3:5  3:1  4:1 2:4  11:1        

 

 

Vidzemes jaunatnes čempionāts 2013

2006. gada zēni pēc 1.apļa

N.P.K. Komandas 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. Punkti Vārti Vieta
1. Smiltenes BJSS    12:0  1:7  6:0  2:4 2:0   1:3 6:0  7:0   2:2
2:3
 9:0
5:0
 7:1
11:0
 3:0  1:6  1:5      
2. Smiltenes BJSS – 2  0:12    0:17  0:3  0:6  1:4  0:12  1:1  0:1  0:3
0:4
 3:2
0:0
 6:1
2:1
 0:3  3:4  0:7      
3. FB Gulbene  7:1  17:0   2:0  1:0   3:0  5:1  3:0  4:0  3:0
2:1
 6:0
8:0
 9:0
14:0
 2:3  5:0  1:2      
4. FK Priekuļi/CPSS  0:6  3:0 0:2    0:9  0:5  0:10  1:3  1:2  0:3  0:3  4:0  0:5  0:5  0:5      
5. SK Super Nova/ Sigulda  4:2 6:0   0:1  9:0    7:0  3:5  8:0  5:0  1:0  5:0  15:0  4:0  2:3  1:5      
6.

<

Pasākumi