Vārda dienas svin: Gunvaldis, Gunvaris, Sandra, Sondra
Datums: Svētdiena, 15. septembris

Noslēdzies Aizkraukles novada čempionāts minifutbolā 2013

Augusts 7, 2013

6. augustā Aizkraukles novada čempionātā minifutbolā (ANČM) tika aizvadītas turnīra pēdējās spēles. Līdz pat pēdējai kārtai bija saglabājusies intriga par to, kura komanda izcīnīs pirmo un trešo vietu. Par pirmo vietu cīnījās Pļaviņas DM un Koknese1, savukārt par trešo vietu Skrīveri un La Palma.

Vakara pirmajā spēlē tikās „Koknese2” pret „Veterāniem”. Šī spēle abām komandām neko neizšķīra. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 4:0 svinēja „Koknese2”, kas čempionāta noslēgumā izcīnīja piekto vietu. „Veterāni” ierindojās pēdējā vietā neizcīnot nevienu punktu.

Otrajā spēlē izšķīrās trešās vietas liktenis. „Skrīveriem” pietika ar neizšķirtu, bet „La Palma” bija nepieciešama tikai uzvara. Spēles rezultātu pirmā puslaika sākumā atklāja „Skrīveri”, kad precīzs bija Andris Skudra. Pirmajā puslaikā abām komandām bija pa vienai lieliskai iespējai gūt vārtus. „La Palma” vārtus pēc D.Luberta sitiena glāba A.Cibiņš un pēc tam vārtu stabs. „La Palma” spēlētāji vārtus varēja gūt pēc stūra sitiena, kad bumba pēc sitiena lidoja mazliet garām vārtu augšējam stūrim. Otrajā puslaikā „La Palma” spēlētājiem bija jādodas uzbrukumā, lai pacīnītos par trešo vietu čempionāta noslēgumā. „La Palma” spēlētāji nespēja izveidot reālu vārtu gūšanas iespēju. „Skrīveri” pārliecinoši nospēlēja aizsardzībā un paši spēja izveidot vairākus bīstamus momentus pie pretinieku vārtiem un divos no tiem guva vārtus. Otros vārtus pēc soda sitiena guva D.Luberts. Trešos vārtus guva A. Skudra, kas bumbu raidīja precīzi zem pārlikņa. „Skrīveri” svinēja uzvaru ar rezultātu 3:0 un tika izcīnīta trešā vieta čempionāta noslēgumā.

Čempionāta pēdējā spēlē tikās „Pļaviņas DM” un „Koknese1”. Koknesei lai izcīnītu pirmo vietu bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara. Sākums „Koknese1” spēlētājiem padevās veiksmīgs, kad spēles sākumā rezultātu atklāja I. Kalniņš. Pirmā puslaika pusē pārsvars piederēja „Koknese1” spēlētājiem. Puslaika otrajā pusē spēle izlīdzinājās un „Pļaviņas DM” veidoja bīstamus uzbrukumus. Vairāk kārt „Koknese1” vārtos veiksmīgi nospēlēja Didzis Bērziņš. Uz puslaika beigu pusi „Pļaviņas DM” izdevās rezultātu izlīdzināt, kad precīzs pēc stūra sitiena izspēles bija A.Ščerbinskis (1:1). Otrajā puslaikā spēli kontrolēja „Koknese1”, taču vārtus gūt nespēja. Turklāt „Pļaviņas DM” puslaika 9. minūtē pretuzbrukumā guva vārtus pēc A.Ostvalda precīza raidījuma. Atlikušajā laikā „Koknese1” palielināja spiedienu uz „Pļaviņas DM” vārtiem, jo bija nepieciešams gūt divus vārtus. Uzbrukumam pieslēdzās arī Kokneses vārtu sargs D.Bērziņš. Pļaviņu spēlētāji spēlēja aizsardzībā vienkārši atsitot bumbas, ļaujot uzbrukumu veidot „Koknese1” spēlētājiem. Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās un uzvaru gan spēlē, gan čempionātā svinēja „Pļaviņas DM” spēlētāji.

Lutinskis 4:0 „Koknese2”
 D.Zelmenis „Veterāni” (dzeltenā kartīte)

Skrīveri – La Palma 3:0 (1:0)
 Andris Skudra 1:0 „Skrīveri”
 Dainis Luberts 2:0 „Skrīveri”
 Andris Skudra 3:0 „Skrīveri”
 Deniss Ignatjevs „La Palma” (dzeltenā kartīte)
 Kristaps Strazdiņš „Skrīveri” (dzeltenā kartīte)

Koknese1 – Pļaviņas DM 1:2
 I.Kalniņš 1:0 „Koknese1”
 A. Ščerbinskis 1:1 „Pļaviņas DM”
 A. Ostvalds 2:1 „Pļaviņas DM”
 A. Ščerbinskis „Pļaviņas DM” (dzeltenā kartīte)

6 Veterāni 10 0 0 10 4:41 -37 0

Svarīga informācija par Vairogi AB kausu minifutbolā!

13. augusta plkst. 18:30 tiks aizvadītas priekšsacīkstes, kurās noskaidros divas pusfināla dalībnieces. Divas pusfināla dalībnieces, kas jau garantējušas vietas pusfināla, ir regulārā Aizkraukles novada čempionāta minifutbolā pirmās divas vietas (Koknese1 un Pļaviņas DM). Priekšsacīkšu dalībnieku skaits būs zināms pēc pieteikuma iensiegšanas termiņa beigām t.i. līdz 11. augustam (pieteikties var pie Uģa Benjava pa telefonu 29472451, e-pasts: ugis.hugo@inbox.lv).

20. augustā notiks pusfināli un fināli.

Kausa izcīņas un regulārā čempionāta labākās komandas tiks apbalvotas 20. augustā!