Vārda dienas svin: Muntis, Verners
Datums: Ceturtdiena, 19. septembris

31.augustā notiks šī gada vērienīgākais futbola turnīrs Aizkrauklē-Starco/Tente kauss 2013

Augusts 15, 2013

Šī gada 31.augustā Aizkraukles novada stadionā notiks jau otrā ikgadējā Starco/Tente kausa izcīņa. Starco/Tente kauss ir vasaras sezonas noslēguma vienas dienas minifutbola turnīrs sadarbībā ar Mītava Open, kurā plānots savākt 32 komandas no dažādiem Latvijas novadiem.

Čempionāta mērķis ir attīstīt sportiskās aktivitātes Aizkraukles novadā.Turnīra formāts  ir 7×7, spēles ilgums ir 1x12minūtes. 32 komandu gadījumā būs 8 grupas un katrā grupā 4 komandas, gadījumā ja būs mazāk komandas, grupu skaits un komandu skaits grupā var mainīties.

Turnīrā piedalīties drīkst jebkurš spēlēt gribētājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, bet kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu drīkst piedalīties tikai ar vecāku rakstisku atļauju.

Uzvarētāji tiks apbalvoti ar kausiem un medaļām, kā arī tiks noteikti turnīra labākais vārtsargs, aizsargs, uzbrucējs kā arī turnīra labākais spēlētājs (MVP-most valiable player) un balvas no Mītava Open (Sport 2000).

 

 

Norises kārtība:

  • Komandu pieteikumus sūtīt uz e-pastu kasparskirpis@inbox.lv
  • Dalības maksa no komandas sastāda 20 Ls.
  • Turnīra sākums 10.00, komandu reģistācija līdz 9.30. Turnīra orientējošais beigu laiks ir 18.00.
  • Paralēli spēlēm notiks dažādi konkursi, kurus tiks noteikti spēcīgākā un precīzākā sitiena īpašnieki, labākie vārtsargi.

 

 

Ar turnīra nolikumu varat iepazīties šeit: Starco/Tente kausa 2013 nolikums.

 

 

Lai pieteiktu savas komandas dalību Starco/Tente kausā 2013 ir jāaizpilda pieteikums un jānosūta uz e-pastu kasparskirpis@inbox.lv. Pieteikuma veidlapu lejupielādēt varat šeit: Starco/Tente pieteikums.

 

Starco Tente kausa 2013 plakātu pilnā izmērā var lejupielādēt šeit: Starco/Tente kausa 2013 plakāts

 

Vairāk informācijas tiks publicēta: https://www.facebook.com/pages/StarcoTente-Football/431982346860487

 

 

Pasākumi