Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

Aizkraukles novada čempionātā telpu futbolā 2013/2014 pirmā sensācija

Novembris 13, 2013

13. novembrī tika aizvadītas Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā (ANČTF) 2013/2014 otrās kārtas spēles. Spēles izvērtās saistošas un ne bez pārsteigumiem.

Pirmajā spēlē tikās „Skrīveri” pret „StepTrans/veterāni/”. Spēles pirmais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā spēlē bez daudzām vārtu gūšanas iespējām. Rezultātu spēles 8.minūtē atklāja “StepTrans/Veterāni”, kad precīzs raidījums padevās Andrejam Koļesnikovam (1:0). Līdz puslaika beigām “Skrīveri” rezultātu izlīdzināja, kad precīzs raidījums padevās Andim Litovskim (1:1). Otrais puslaiks jau tika aizvadīts ar “Skrīveru” pārsvaru. “Skrīveri” izveidoja vairākus bīstamus uzbrukumus, taču “StepTrans/veterāni” vārtos lieliski darbojās Vadims Strikica. Puslaika 19.minūtē “StepTrans/Veterāni” vārtusargu izdevās pārspēt Raivo Švābem (2:1). Spēles pēdējā minūtē trešos vārtus “Skrīveru” labā guva Rolands Dūda (3:1). “Skrīveri” grūtā cīņā tika pie pirmā panākuma čempionātā.

Otrajā vakara spēlē savā starpā tikās abas Pļaviņu komandas. Jāpiemin, ka “Pļaviņas DM1” nebija ieradušies labākajā sastāvā, jo trūka vairāku vadošo spēlētāju-Aleksandrs Zvidriņš, Guntis Džeriņš, Andrejs Ostvalds. Taču “Pļaviņas DM2” bija pastiprinājušies ar trīs Jēkabpils spēlētājiem no pirmās līgas. Spēle izvērtās ļoti saspringta. Tikai spēles pēdējā minūtē “Pļaviņas DM1” spēja izlīdzināt rezultātu. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2. Jāpiemin, ka “Pļaviņas DM2” vārtos lieliski darbojās jaunieguvums no Jēkabpils.

Vakara noslēdzošajā spēlē tikās “Lielvārde” pret “Koknesi”. Lai gan uzvaru ar rezultātu 5:2 svinēja “Lielvārde”, spēle neizvērtās tik vienkārša. Vēl līdz otrā puslaika 17. minūtei rezultāts bija tikai 3:2 par labu “Lielvārdei”.

Nākamnedēļ čempionāts turpināsies ar 3 saistošiem mačiem, kad savā starpā tiksies jaunpienācēji, kas 1. spēlē demonstrēja ļoti saturīgu spēli “FK Sece/Silarozes” ar vienīgo Aizkraukles komandu “Step Trans/Veterāni”, kas papildinājuši savu sastāvu ar 3 FC “Aizkraukle” vadošajiem spēlētājiem. Nākamajā spēlē tiksies no 2 ģimenēm izveidotā komanda, kas savu 1. spēli turnīrā aizvadīja ļoti pārliecinoši “Kalnbērziņi & Andrejs” ar vieniem no šī čempionāta galvenajiem favorītiem “Skrīveri”. Savukārt noslēdzošajā 3.kārtas spēlē tiksies trīskārtējie ANČTF čempioni “Pļaviņas DM1” un komanda, kura noteikti sagādās spraigu cīņu ikvienai turnīra komandai “Lielvārde”.