Vārda dienas svin: Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Datums: Piektdiena, 23. augusts

VK “Aizkraukle” piedzīvo 3 zaudējumus 3 izbraukuma spēlēs

Novembris 18, 2013

Pēc pēdējās mājas spēles Nacionālajā līgā, kas notika 27.oktobrī, VK „Aizkraukle” devās trīs izbraukuma spēļu tūrē. Diemžēl visās trīs spēlēs tika piedzīvoti sāpīgi zaudējumi. 3.novembrī ar rezultātu 1:3 tika piedzīvots zaudējums SK „Vecumnieki”, pēc nedēļas ar tādu pašu rezultātu(1:3) tika atzīts VK „Ventspils” pārākums un pagājušajā nedēļas nogalē aizkrauklieši piekāpās(1:3) arī „Kuldīgas NSS/K-volejs” komandai.

3.novembrī VK „Aizkraukle” devās uz Valli, kur aizvadīja pirmo no trīs izbraukuma spēlēm. Pretinieks bija SK „Vecumnieki”, kuru 3 aizvadītajās Nacionālās līgas sezonās aizkrauklieši biežāk uzveica, taču šoreiz tika piedzīvots zaudējums ar 1:3. Aizkrauklieši uz spēli bija ieradušies ne savā spēcīgākajā sastāvā, ka arī tikai 7 spēlētāju sastāvā.

Nākamajā spēlē aizkraukliešiem bija jādodas uz Ventspili, kur pretī stājās vietējais VK „Ventspils”, kas ir Nacionālās līgas jaunpienācējs. Jau pirmajā setā mājinieki izcīnīja uzvaru. Savukārt otrais sets veiksmīgāks bija aizkraukliešiem, trešajā setā atkal spēcīgāki bija ventspilnieki. Dramatiska cīņa risinājās ceturtajā setā, kad aizkrauklieši bija pat izvirzījušies vadībā ar 20:16, tomēr mača galotnē pietrūka veiksmes, un mūsējiem nācās zaudēt ar 1:3.

Trešo izbraukuma spēli VK „Aizkraukle” aizvadīja Kuldīgā ar „Kuldīgas NSS/K-volejs” komandu, kura ir viena no Nacionālās līgas favorītēm. Spēli mājinieki iesāka gausi un jau pašā sākumā palaida aizkraukliešus priekšā, kuri veiksmīgi darbojās servju uzņemšanā un tādējādi sagādāja kuldīdzniekiem problēmas ar saviem pirmā tempa uzbrucējiem. Pirmajā setā uzvarēja VK „Aizkraukle” ar 25:19. Otrajā setā savus noteikumus diktēja mājinieki–lielākoties atrodoties vadībā un uzvarot ar 21:25.  Trešajā setā spēle labāk vedās mājiniekiem, kas līdz seta beigām bija iekrājuši vairāku punktu pārsvaru, taču pie rezultāta 20:24, aizkrauklieši sasparojās un
samazināja rezultāta starpību līdz minimumam-23:24. Par nelaimi VK „Aizkraukle” nākamo punktu mājinieki spēja atspēlēt  un uzvarēja ar 23:25. Ceturtajā setā cīņa izvērtās pavisam spraiga–lielāko seta daļu aizkrauklieši atradās vadībā un likās jau, ka aizkrauklieši panāks to, lai būtu jāspēlē piektais sets. Pie rezultāta 23:20  Kuldīgas komandai izdevās izcils uzbrukums un pēc brīža arī spēcīgs bloks–rezultāts jau  23:22. Tālāk divus punktus guva mājinieki vispirms ar uzbrukumu un pēc tam ar bloku–rezultāts 23:24. Pēdējo punktu kuldīdznieki guva pateicoties aizkraukliešu kļūdai servē, kad bumba lidoja autā-23:25. Visā spēlē VK „Aizkraukle” zaudēja ar rezultātu 1:3.

Pēc piedzīvotajiem 3 zaudējumiem 3 izbraukuma spēlēs ar identiskiem rezultātiem 1:3 VK „Aizkraukle” turnīra tabulā ieņem 10.vietu  12 komandu konkurencē. Zemāk par aizkraukliešiem turnīra tabulā ir tikai pēdējā mājas spēlē uzvarētā „Cēsu” koamanda un nākamais mūsu pretinieks
VK „Balvi”. Pret VK „Balvi” spēle tiks aizvadīta 1.decembrī Aizkraukles novada sporta hallē plkst. 13:00. Aicinām atbalstīt savu komandu!