Vārda dienas svin: Gaits, Karīna
Datums: Ceturtdiena, 17. oktobris

Pēc ANČTF 3.kārtas spēlēm Lielvārde atsauc savu dalību

Novembris 22, 2013
  1. novembrī tika aizvadītas Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā (ANČTF) 2013/2014 trešās kārtas spēles. Pirms trešās kārtas sākuma par izstāšanos no turnīra paziņoja komanda „Lielvārde”. Tādejādi, visas līdz trešajai kārtai aizvadītās spēles ar „Lielvārdes” piedalīšanos ir anulētas.

Pirmajā spēlē tikās „FK Sece/Silarozes” pret „StepTrans/veterāni/”. Negaidīti pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 6:1 izcīnīja „StepTrans/veterāni/”. Vakara noslēdzošajā spēlē tikās „Kalniņbērziņi & Andrejs” pret „Skrīveriem”. Spēle jau no paša sākuma izvērtās asa, ar vairākiem noteikumu pārkāpumiem. „Skrīveru” sastāvā dzeltenās kartiņas saņēma vārtusargs Artūrs Reidzāns (atgriezies komandā pēc pāris gadu pārtraukuma) un Jānis Kokainis. Pēc sākuma asumiem laukumā pārliecinošāk darbojās „Skrīveri”, kuri līdz puslaika beigām guva trīs bezatbildes vārtus (3:0). Precīzi bija Rolands Dūda, Jānis Kokainis un Andis Litovskis. Otro puslaiku aktīvāk iesāka „Kalniņbērziņi & Andrejs”. Pēc veiksmīgas sakritības vārtus guva Ilmārs Kalniņš (1:3). Vārti tika gūti pēc tam, kad „Skrīveru” aizsargs R.Švābe raidīja bumbu uz saviem vārtiem un tā skāra I.Kalniņu. Puslaika vidu „Skrīveri” pārsvaru līdz trim vārtiem palielināja Raivo Švābe (4:1). Pēc īsa brīža ar precīzu sietienu atbildēja „Kalniņbērziņi & Andrejs” spēlētājs Andrejs Pavļenkovs (2:4). Līdz spēles beigām abām komandām bija labas vārtu gūšanas iespējas, taču tās netika izmantotas. „Skrīveri” svinēju otro uzvaru čempionāta, tādejādi izvirzoties čempionāta līderpozīcijās.

Sakarā ar to, ka dalību no čempionāta atteikusi „Lielvārde” un nākamnedēļ 27. novembrī notiks Latvijas kausa izcīņas spēle volejbolā, kur Aizkraukles komanda spēlēs pret “Poliurs/Ozolnieki”. Tādējādi tiek mainīts spēļu kalendārs. Kā rezultātā visas spēles pārbīdās pa nedēļu uz priekšu un pēdējās kārtas spēle starp Pļaviņas DM1 un Skrīveriem notiks ceturtajā kārtā.