Vārda dienas svin: Ralfs, Valgudis, Vitālijs
Datums: Piektdiena, 23. augusts

VK “Aizkraukle” pirmā “sausā” uzvara šajā Nacionālās līgas sezonā

Decembris 2, 2013

1.decembrī VK „Aizkraukle” savā mājvietā, Aizkraukles novada sporta centrā, aizvadīja kārtējo Latvijas čempionāta volejbolā, nacionālās līgas regulārā turnīra spēli. Šoreiz pretī stājās nosacītā pastarīte VK „Balvi”, kas atrodas pēdējā(12.) vietā turnīra tabulā. Taču tas nenozīmēja, ka spēle būs viegla, jo pašiem aizkraukliešiem šogad nevedās spēle ko arī pierāda tikai 10.vieta uz doto brīdi turnīra tabulā. Šoreiz VK „Aizkraukle” pierādīja, ka atrašanās tabulas lejasgalā ir pārpratums, jo tika pārliecinoši apspēlēta Balvu komanda ar 3:0.

1.sets sākās ar nospiedošu aizkraukliešu pārsvaru. Jau no pirmajām minūtēm aizkrauklieši ieguva 4punktu pārsvaru ko spēles gaitā dubultoja. Pie rezultāta 15:8 mājinieki laukumā sūtīja visus spēlētājus, kas tobrīd atradās uz rezervistu soliņa un turpināja spēli ar nomināli 2.sastāvu. Sākumā spēle bija nedaudz bikla jauno puišu izpildījumā, taču jau pēc brīža viņi apliecināja savu piederību Nacionālās līgas līmenim un spēja novest setu līdz galam neizsējot iekrāto pārsvaru. 1.setā aizkraukliešiem uzvara ar 25:21.

2.seta sākums bija spraigs taču turpmākais scenārijs neatšķīrās no 1.seta. Aizkrauklieši iegūstot lielāku pārsvaru laiž laukumā nomināli otro sastāvu, kurš varonīgi cīnās un notur pārsvaru un uzvar arī 2.setu ar identisku rezultātu-25:21.

3.setu aizkrauklieši sāka atkal ar pamatsastāvu, taču Balvi spēja atrasties ilgu laiku vadībā. Praktiski visu setu mājinieki bija iedzinēja statusā un tikai tuvojoties beigu daļai izdevās noķert viesus. Pie rezultāta 21:21 sākās nervus kutinoša spēle. Komandas izvēlējās spēlēt drošāk, līdz ar to serves bija planējošās, savukārt uzbrukumi bija sagatavoti un precīzi. Šāda veida spēlē tomēr pārāki izrādījās aizkrauklieši, kas uzvarēja setu ar 25:23 un visu spēli ar 3:0.

Šī bija pirmā tik pārliecinošā uzvara VK „Aizkrauklei” šajā Nacionālās līgās sezonā. Labākie spēlētāji šajā spēle VK „Aizkraukle” rindās Uģis Dombrovskis , savukārt VK „Balvi” A.Vasilevičs. Pēc šīs spēles aizkrauklieši no 10.vietas pacēlās uz 9.vietu. Nākamā spēle izbraukumā pret SK „Limbaži” 7.decembrī un mājās 8.decembrī, plkst. 13:00 pret VK „LSPA/Ķekavas novads”.