Vārda dienas svin: Gaits, Karīna
Datums: Ceturtdiena, 17. oktobris

4.kārta ANČTF noslēgusies ar 30 vārtu guvumiem

Decembris 6, 2013

4. decembrī pēc nedēļas pārtraukuma turpinājās Aizkraukles novada čempionāta telpu futbolā (ANČTF) 2013/2014 ar ceturtās kārtas spēlēm.

 

Pirmajā spēlē tikās „FK Sece/Silarozes” pret „Koknesi”. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 9:2 izcīnīja „FK Sece/Silarozes/”, kuriem tas bija pirmais panākums čempionātā.

 

Vakara otrajā spēlē tikās „Pļaviņas DM1” pret „Skrīveriem”. „Skrīveri” dabūja negaidīti lielu “pērienu” ar rezultātu 1:9. „Pļaviņas DM1” spēlējot no aizsardzības, pretuzbrukumos prasmīgi realizēja gandrīz katru „Skrīveriešu” kļūdu, kuru nebija maz.

 

Vakara noslēdzošajā spēlē tikās „StepTrans/veterāni/” pret „Kalniņbērziņi & Andrejs”. Spēle izvērtās vissaistošākā no 4. kārtas spēlēm. Spēles laikā vairākkārt mainījās vadībā. Spēles beigās pie neizšķirta rezultāta (4:4) neveiksmīgi uzbrukumam pieslēdzās „StepTrans/veterāni/” vārtusargs Maksims Podziava. Par šādu izgājienu viņu sodīja „Kalniņbērziņi & Andrejs” uzbrucējs Didzis Bērziņš, gūstot savus trešos vārtus spēlē un komandai piektos. Atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās un „Kalniņbērziņi & Andrejs” svinēja otro uzvaru (5:4) čempionātā.

 

 

4. Kārtas rezultāti:

 

 

Koknese–FK Sece/Silarozes 2:9 (0:6)

 

Komandu sastāvi:

FK Sece/Silarozes (Aivis Laiviņš, Jānis Rezovskis, Ainārs Vuļs, Mārtiņš Marķīzs, Toms Elsts, Kalvis Lāzers, Ilmārs Taškāns, Oskars Muraško, Arvis Upīts, Aleksandrs Upīts, Elvis Stuglis, Emīls Blūms, Ivo Brovackis)

Koknese (Alvis Voitkunskis, Kārlis Beikerts, Dmitrijs Krupenkins, Gints Uskurs, Lauris Līdaks, Sanijs Tuceks, Kristaps Kovaļevskis, Edgars Ancelāns, Ritvars Kļaviņš, Reinis Laduzāns)

 

Vārtus guva:

Elvis Stuglis 1:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 1.min)

Elvis Stuglis 2:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 2.min)

Elvis Stuglis 3:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 12.min)

Mārtiņš Marķīzs 4:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 12.min)

Toms Elsts 5:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 13.min)

Toms Elsts 6:0 „FK Sece/Silarozes” (1.puslaika 15.min)

Emīls Blūms 7:0 „FK Sece/Silarozes” (2.puslaika 3.min)

Kārlis Beikerts 1:7 „Koknese” (2.puslaika 6.min)

Aleksandrs Upīts 8:1 „FK Sece/Silarozes” (2.puslaika 11.min)

Kalvis Lāzers 9:1 „FK Sece/Silarozes” (2.puslaika 17.min)

Kārlis Beikerts 2:9 „Koknese” (2.puslaika 20.min)

Elvis Stuglis „FK Sece/Silarozes”-dzeltenā kartīte

 

 

 

Pļaviņas DM1–Skrīveri 9:1 (5:0)

 

Komandu sastāvi:

Pļaviņas DM1 (Edvīns Dravnieks, Guntis Džeriņš, Mārcis Rūtiņš, Oskars Zeps, Deniss Ignatjevs, Aleksandrs Zvidriņš, Andrejs Ostvalds, Valdis Mičulis, Imants Siliņš)

Skrīveri (Guntis Rūze, Jānis Kokainis, Jānis Kokins, Andis Litovskis, Gatis Muižnieks, Raivo Švābe, Ainis Ambults, Artūrs Reidzāns, Artis Ceders, Edgars Avakovs, Andris Gutāns)

 

Vārtus guva:

Andrejs Ostvalds 1:0 „Pļaviņas DM1” (1.puslaika 5.min)

Oskars Zeps 2:0 „Pļaviņas DM1” (1.puslaika 10.min)

Mārcis Rūtiņš 3:0 „Pļaviņas DM1” (1.puslaika 18.min)

Guntis Džeriņš 4:0 „Pļaviņas DM1” (1.puslaika 19.min)

Deniss Ignatjevs 5:0 „Pļaviņas DM1” (1.puslaika 20.min)

Guntis Džeriņš 6:0 „Pļaviņas DM1” (2.puslaika 3.min)

Mārcis Rūtiņš 7:0 „Pļaviņas DM1” (2.puslaika 7.min)

Andris Gutāns 1:7 „Skrīveri” (2.puslaika 9.min)

Valdis Mičulis 8:1 „Pļaviņas DM1” (2.puslaika 15.min)

Oskars Zeps 9:1 „Pļaviņas DM1” (2.puslaika 18.min)

 

 

 

StepTrans/Veterāni–Kalniņbērziņi & Andrejs 4:5 (4:3)

 

Komandu sastāvi:

StepTrans/veterāni/ (Andrejs Koļesnikovs, Maksims Podziava, Andis Cibiņš, Valērijs Veļčinskijs, Jurijs Kozjakovs, Vladimirs Petresunko, Oļegs Domšarovs, Jurijs Mačuļskis, Dzintars Zelmenis)

Kalniņbērziņi & Andrejs (Ritvars Kalniņš, Andrejs Pavļenkovs, Otto Bērziņš, Didzis Bērziņš, Dāvis Kalniņš, Aigars Kalniņš, Ilmārs Kalniņš)

 

Vārtus guva:

Didzis Bērziņš 1:0 „Kalniņbērziņi & Andrejs” (1.puslaika 3.min)

Dāvis Kalniņš 2:0 „Kalniņbērziņi & Andrejs”(1.puslaika 7.min)

Jurijs Mačuļskis 1:2 „StepTrans/veterāni/” (1.puslaika 12.min)

Dzintars Zelmenis 2:2 „StepTrans/veterāni/” (1.puslaika 12.min)

Didzis Bērziņš 3:2 „Kalniņbērziņi & Andrejs” (1.puslaika 15.min)

Maksims Podziava 3:3 „StepTrans/veterāni/” (1.puslaika 20.min)

Andrejs Koļesnikovs 4:3 „StepTrans/veterāni/” (1.puslaika 20.min)

Ilmārs Kalniņš 4:4 „Kalniņbērziņi & Andrejs” (2.puslaika 7.min)

Didzis Bērziņš 5:4 „Kalniņbērziņi & Andrejs” (2.puslaika 19.min)

Oļegs Domšarovs „StepTrans/veterāni/”-dzeltenā kartīte

 

 

 

5.kārta 11.decembris

plkst.1915 FK Sece/Silarozes – Kalnbērziņi&Andrejs

plkst.2015 PļaviņasDM1 – Step Trans/veterāni/

 

 

Turnīra tabula pēc 4.kārtas spēlēm:

Nr. Komanda Spēles Uzvaras Neizšķirti Zaudējumi Vārti +/- Punkti
1 Pļaviņas DM1 3 2 1 0 17:4 +13 7
2 Kalnbērziņi & Andrejs 3 2 0 1 13:10 +3 6
3 Skrīveri 3 2 0 1 8:12 -4 6
4 StepTrans/veterāni 3 1 0 2 11:9 +2 3
5 FK Sece/Silarozes 2 1 0 1 10:8 +2 3
6 Pļaviņas DM2 2 0 1 1 4:8 -4 1
7 Koknese 2 0 0 2 3:15 -12 0

Pasākumi