Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

VK “Aizkraukle” smags zaudējums Nacionālās līgas līderiem

Decembris 8, 2013

Pēdējās nedēļas VK „Aizkraukle” aizrit saspringtos apstākļos-tiek aizvadītas 2-3 spēles nedēļa. Vēl vakar aizkrauklieši izbraukumā viesojās Limbažos, taču jau šodien (8.decembrī) viņi atgriezās Aizkrauklē, lai aizvadītu spēli ar vienu no galvenajiem pretendentiem uz Nacionālās līgas čempiona titulu VK „LSPA/Ķekavas novads”. Spēlējot šādā režīma ne tikai uzkrājas nogurums, bet arī spēlētājiem ir lielāka iespēja gūt traumas. Spēle nesolījās būt viegla, ko pastiprināja fakts, ka aizkrauklieši bija ieradušies 7 vīru sastāvā un vēl vairāk-bez 3 pamatsastāva spēlētājiem. Tajā pašā laikā viesi uz spēli bija ieradušies gandrīz maksimālajā sastāvā. Līdz ar to sakrītot vairāku notikumu virknei tika saņemts smags „pēriens” no VK „LSPA/Ķekavas novads” ar 0:3.

1. sets sākās katastrofāli. Jau pēc pirmajām izspēlēm aizkrauklieši nonāca iedzinēju lomā ar rezultātu 1:6. Sets ritēja tāpat kā iesākās-ar daudz mēsējo kļūdām un precīziem pretinieku uzbrukumiem. Rezultātā aizktraukliešiem smags zaudējums 1.setā ar ar 12:25.

2.sets iesākās nedaudz cerīgāk, tomēr prieki bija īsi. VK „LSPA/Ķekavas novads” ātri vien izvirzījās vadībā ar 5 punktiem un nepārtraukti savu vadību palielināja. Līdz seta izskaņai tā jau bija dubultota un arī 2.setā aizkraukliešiem nepelnīti smags zaudējums ar 15:25.

3.sets iesākās ar nelielu VK „Aizkraukle” pārākumu. Līdz pat seta vidum mājinieki atradās 2-3 punktu vadībā. Tuvojoties seta noslēgumam viesi vairākas reizes izlīdzināja rezultātu. Pie 16:16 pat izvirzījās vadībā, taču aizkrauklieši ātri vien atspēlējās. Seta izskaņa nervus kutinoša-te tablo vēsta neizšķirtu, te to, ka VK „LSPA/Ķekavas novads” ir vadībā, te atkal to, ka VK „Aizkraukle” ir vadībā. Tomēr beigu beigās veiksme stāvēja viesu tīkla pusē, kas uzvarēja 3.setu ar 25:27. Līdz ar to sāpīgs zaudējums VK „Aizkraukle” ar 0:3.

Aizkraukliešiem šis bija pirmais „sausais”(ar 0:3) zaudējums Nacionālās līgas 2013/2014 gada sezonā. Mača labākais spēlētājs VK „Aizkraukle” rindās Valts Benjavs, savukārt VK „LSPA/Ķekavas novads” A.Reliņš. Kaut gan tika piedzīvots smags zaudējums, tomēr turnīra tabulā VK „Aizkraukle” atkrita tikai par vienu vietu-bija 7. vietā, tagad ir 8. Nākamo spēli mūsu puiši aizvadīs izbraukumā 21.decmbrī ar VK „Aizpute”, bet mājās atgriezīsies vairs tikai jaunajā gadā, kad 11.janvārī, plkst. 13:00 Aizkraukles novada sporta centra hallē mērosies spēkiem ar VK „Burtnieku novads”.