Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Futbolisti dodas Ziemassvētku brīvdienās

Decembris 22, 2013

Ar divām aizvadītām telpu futbola spēlēm, Ziemassvētku brīvdienās devušies Aizkraukles novada atklātā čempionāta telpu futbolā sacensību dalībnieki. Trešdienas vakarā tika aizvadīta sacensību 6 kārta.

 

Vakara pirmajā spēlēsavā starpā tikās divas komandas, kuras līdz šim nebija izcīnījušas nevienu uzvaru –Pļaviņas DM2 un Koknese. Spēlē abas komandas kopsummā guva 14 vārtus, kas skatītājiem noteikti bija interesanti. Spēles sākumā vadībā izvirzījās koknesieši, kad vārtus guva Kristaps Kovaļevskis, tad piecus vārtus pēc kārtas guva pļaviņieši un spēles iznākums bija skaidrs. Spēles beigās sacensību tablo rādija, ka ar rezultātu 10-4 spēli uzvarēja Pļaviņas DM2 komanda. Četrus vārtus pļaviņiešu labā guva Anatolijs Grigorjevs. Koknesieši brīvdienās ir spiesti doties bez izcīnītiem punktiem.

 

Arī vakara otrajā spēlē tikās abu šo novadu komandas –Pļaviņas DM1 un Kalniņbērziņi&Andrejs no Kokneses. Abas šīs komandas ir sacensību līdervienības, tādēļ daudzie skatītāji bija nākuši vērot skaistu futbolu. Komandas līdzjutējiem nelika vilties jau no spēles paša sākuma – lieliska saspēle, bumbas kontrole un skaistas kombinācijas lika ar neatslābstošu interesisekot līdzi notikumiem laukumā. Lai arī neliels pārsvars piederēja pļaviņiešiem, līdzīgi kā pirmajā vakara spēlē, pirmie vārtus spēles 9.minūtē guva koknesieši, kad precīzs bija Dāvis Kalniņs.Komanda gan ilgi vadībā nepabija, jo minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja Mārcis Rūtiņš, bet spēles 14. minūtē Guntara Siliņa gūtie vārti ļāva vadībā izvirzīties jau Pļaviņu komandai. Tā arī noslēdzās spēles pirmais puslaiks. Otrais puslaiks skatītājiem un spēlētājiem paliks atmiņā ar daudzām neizmantotām vārtu gūšanas iespējām, kuras varēja nosvērt uzvaras kausu abu komandu virzienā, taču, šoreiz, veiksmīgāki izrādījās pļaviņieši, kuri pašā spēles izskaņā guva trešos vārtus ( Oskars Zeps ) un svinēja laimīgu uzvaru. Komanda devās sacensību brīvdienās kā pārliecinoša sacensību līdervienība.

 

Čempionāts atsāksies8. Janvārī, kad plkst.19-15 tiksies Skrīveri-Koknese, bet plkst.20-15 spēkiem mērosies Pļaviņas DM2-FK Sece/Silarozes.

Komentāri

 • nu ja pat butu bralji stuglji spelejushi,speletu daudz savadak, nu bet tapat,bij laba spele!!!

  anatolijs (14.01.2014. 10:26)

 • Uģi, viņš ir apslimis, tāpēc nav kandidātos, ja līdz 1.janvārim savedīs veselību kārtībā, tad brauks ar U-19, a nē, tad paliks mājās. Takā tur ir 50:50, tad treneri nolēma neiekļaut līdz pēdējai sapulcei, kad būs zināms ir spēlētājs vai nav.

  Arvis (30.12.2013. 09:54)

 • 68962262

  Arvis (30.12.2013. 09:52)

 • Arvi! Šodien publicētajā U-19 kandidātu sarakstā viņa nebija. ???

  Uģis (27.12.2013. 20:30)

 • Anatolij, ir tā, ka pieteikumā Mums ir abi brāļi Stugļi, bet vismaz kādu spēli ir aizvadījis tikai Elvis, savukārt Ingars joprojām nav spēlējis un nespēlēs arī pret Jums, jo viņš tajā laikā būs Krievijā ar Latvijas U-19 izlasi.

  Arvis (26.12.2013. 12:31)

 • labs telpu futbols,gribas ar seci uspelet atrak,jo esu dzirdejis ka tur 2 no skonto spele,stuglji ! 🙂

  Anatolijs (25.12.2013. 20:14)

Pasākumi