Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Futbolisti pēc svētkiem sparīgi metas cīņās

Janvāris 9, 2014

Pēc Ziemassvētku brīvdienām atsākušās sacensības Aizkraukles novada čempionātā telpu futbolā.

Pirmā spēle izvērtās spraiga un interesanta, jo tikās vieni no favorītiem Skrīveri pret “pastarīšiem” Koknesi. Koknesieši godam cīnījās līdz pat spēles pēdējām minūtēm, kad rezultāts vēl bija 2:2, tomēr skrīverieši aizstāvēja savas līdera pozīcijas, iesitot uzvaras vārtus – 3:2.

Otrajā spēlē tikās Sece/Silarozes pret Pļaviņām DM2. Abas komandas ik palaikam izvirzījās vadībā, lai gan Silarožu komanda spēlēja bez brāļiem Stugļiem, kuri tajā laikā atradās futbola komandas Metta – LU treniņnometnē, gatavojoties nākamajai sezonai. Nepilnas 2 minūtes līdz spēles beigām Silarozes izvirzījās vadībā ar 3:2, Pļaviņu komanda panāca neizšķirtu un pēdējās 10 sekundēs, nomainot vārtsargu pret 5 laukuma spēlētāju guva izšķirošos vārtus 4:3.

Nākamās spēles 15.01. 2014. plkst 19:15.