Vārda dienas svin: Vaira, Vairis, Vera
Datums: Otrdiena, 17. septembris

VK “Aizkraukle” 5.oktobrī uzsāks savu ceturto “Nacionālās līgas” sezonu

Septembris 30, 2014

Klāt ir oktobris un tas nozīmē, ka ir laiks sākt Nacionālās līgas 2014./2015. gada sezonu. Arī šogad ar prieku varam paziņot, ka VK „Aizkraukle” nu jau 4 gadu startēs šajā čempionātā un mēģinās izcīnīt čempiona titulu! Pirmo spēli šosezon un tajā pašā laikā pirmo spēli savu skatītāju priekšā VK „Aizkraukle” aizvadīs 5.oktobrī, plkst. 12:00 Aizkraukles novada sporta centra hallē. Pretiniekos būs sīkstā Aizputes komanda.

 

Nedaudz par izmaiņām komandā un Nacionālajā līgā… Būtiskākā izmaiņa šogad Nacionālajā līgā ir 2 jaunas komandas-VK „Talsi” un SK „Jēkabpils lūši”. Savukārt VK „Aizkraukle” lielākās izmaiņas ir saistītas ar sastāva komplektāciju. Salīdzinot ar pagājušo gadu gandrīz puse komandas ir nomainījusies. Tikai vadības tiltiņš ir tas pats. Te varat aplūkot mūsu šīs sezonas sastāvu:  http://volejbols.lv/empionti/3027

 

Starpcitu, 5.oktobris Aizkrauklē būs īsti volejbola svētki. Praktiski uzreiz pēc mūsu spēles, plkst. 16:00, tur pat Aizkraukles novada sporta centra hallē tiks aizvadīta „Schenker” līgas spēle, kurā spēkosies, kādreizējā mūsu komandas biedra, Toma Benjava pārstāvēta „Ozolnieki/Poliurs”  ar „Danpower/Voru VK” no Igaunijas.

 

Uz tikšanos 5.oktobrī, plkst. 12:00, Aizkraukles novada sporta centrā! Nāc un atbalsti savējos!

Pasākumi