Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Ķīpsalā atklāta pārtikas izstāde “Riga Food 2016”

Septembris 7, 2016

2048 Šodien Ķīpsalā atklāta Baltijas nozīmīgākā pārtikas nozares izstāde “Riga Food 2016”, kas vienkopus pulcēs profesionāļus un gardēžus no visas pasaules.

Atklāšanas ceremonijā piedalījās arī Latvijas Valsts prezidentsRaimonds Vējonis,  Latvijas Ministru prezidents Māris Kučinskis un Latvijas Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Uzreiz pēc atklāšanas ceremonijas tiks apbalvoti izcilas kvalitātes pārtikas produktu konkursu uzvarētāji medus un piena produktu kategorijās.

“Riga Food” ir nozīmīgs pārtikas industrijas attīstību veicinošs pasākums, kur ik gadu tiekas profesionāļi no visas pasaules, lai sekmētu savu biznesu un iepazītos ar nozares aktualitātēm, kā arī piedalītos biznesa pasākumos un profesionāļu konkursos. Izstādes piedāvājumā būs gan vērienīga nozares uzņēmumu un organizāciju ekspozīcija, gan plašs konkursu, šovu, semināru un citu atraktīvu un interesantu pasākumu klāsts.

Šogad izstādē dalību pieteikuši 700 dalībnieki no 37 valstīm – gan uzņēmumi, kas “Riga Food” piedalās gadu no gada, gan kompānijas, kas sevi izstādē prezentēs pirmo reizi. Šogad īpaši kupli būs pārstāvēti Latvijas uzņēmumi un Latvijas reģionu ekspozīcijās. No Aizkraukles izstādē “Riga food 2016” piedalās Zane Valaine ar dizaina tortēm, z/s “Āres” ar sieriem, bet sestdien aizkraukliešiem pievienosies arī Gunta Otto ar medu.

Pasākumi