Vārda dienas svin: Fricis, Vikentijs
Datums: Ceturtdiena, 14. novembris

Notikusi projekta partneru kārtējā tikšanās

Aprīlis 13, 2018

4.aprīlī Kuldīgā notika kārtējā projekta “Kurzeme visiem” vadības komandas un partneru tikšanās, pārrunājot projekta aktualitātes un izrunājot neskaidros jautājumus. Uz tikšanos bija ieradušies 47 dalībnieki, pārstāvot 14 no projektā iesaistītajiem 28 partneriem.

Kurzeme visiem

Pēc projekta aktualitāšu pārrunāšanas ar partneriem tikās arī Kurzemes reģiona DI plāna izstrādātājs SIA “SAFEGE Baltija”, iepazīstinot ar plāna kopsavilkumu. Tāpat tikšanās laikā partneri savstarpēji dalījās gan ar sociālo pakalpojumu nodrošināšanas un ar to saistītās dokumentācijas sakārtošanas pieredzi, gan ieguvumos, kas gūti piedaloties projekta ietvaros organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā deinstitucionalizācijas īstenošanas pieredzē Latvijā. Savukārt noslēgumā tika pārrunāta vienas vienības izmaksu metodikas pielietošana, pamatprincipi tirgus izpētes un dokumentācijas sakārtošanai  sociālo pakalpojumu sniegšanai un nodrošināšanai projekta mērķa grupām, kā arī sniegtas individuālas konsultācijas pēc nepieciešamības.

Projekts “Kurzeme visiem” tiek īstenots ar mērķi palielināt Kurzemes reģionā ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem un to finansē Eiropas Sociālais fonds (85%) un Latvijas valsts (15%).

Pasākumi