Vārda dienas svin: Broņislava, Broņislavs, Natālija, Tālija
Datums: Pirmdiena, 26. augusts

Par kādām vērtībām Eiropas vēlēšanās balsos Aizkraukles novads?

Februāris 8, 2019

Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem šogad 25.maijā būs iespēja izlemt Eiropas nākotni, piedaloties Eiropas Parlamenta vēlēšanās. Tajās katrs balsos par sev tuvām vērtībām. Par ko balsos Aizkraukles novads?

eiropas_savienibaEiropas vēlēšanu kustība šoreizesbalsošu.eu aicina Aizkraukles novada iedzīvotājus piedalīties interesantā aktivitātē – uzrakstīt, par kādām vērtībām (piemēram, cilvēktiesībām, tīru vidi, izaugsmi utt.) balsos viņi Eiropas vēlēšanās šogad 25. maijā. Lai to izdarītu, vietnē ej.uz/soreizesbalsosu2019 jāieraksta viens vai divi vārdi – savas vērtības.

Sākot 100 dienu laika atskaiti līdz Eiropas vēlēšanām, 15. februārī vietnē ej.uz/soreizesbalsosuAizkraukle būs iespējams iepazīties ar rezultātiem “Aizkraukles novads saka – šoreiz es balsošu par…”

Aicinām iedzīvotājus arī pašus reģistrēties Eiropas vēlēšanu platformā šoreizesbalsošu.eu, sekot līdzi Eiropas vēlēšanu aktualitātēm un kļūt par aktīviem vēstnešiem.

“Ja balso visi, ieguvējs ir ikviens,” uzsver Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele un atgādina – Latvija ES ir jau 15 gadus un var aktīvi izmantot tās sniegtās iespējas, tai skaitā – balsot Eiropas vēlēšanās. Eiropas Parlamenta pieņemtie lēmumi ietekmē aptuveni 80% Latvijas likumu.

Pasākumi