Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

“Baltā orientēšanās” Aizkrauklē

Februāris 11, 2019

Partneriba_NAP_ES_LEADER

Sestdien, 16.februārī, pie Aizkraukles Sporta centra (Lāčplēša ielā 21, Aizkraukle) notiks Ģimenes Ziemas diena. Paredzētas dažāda veida ziemīgas aktivitātes, karsts dzēriens un citi pārsteigumi. Ģimenes ziemas dienas viena no aktivitātēm būs arī orientēšanās, ko piedāvā biedrība “Daugavas Ceļotājs”.

 

Šoreiz būs citādāks orientēšanas piedzīvojums, jo būs nepieciešams orientēties pēc azimuta, lai paveiktu “Baltās orientēšanās” distanci. Šim pasākumam noderēs kompass vai arī primāras ģeometrijas zināšanas. Orientēties varēs jebkurš, uz vietas būs iespējams iemācīties, kā izmantot kompasu. Kontrolpunkti būs izvietoti nelielā teritorijā, distances būs īsas, jo svarīgāk būs nevis ātrums, bet precizitāte. Laika fiksēšanai tiks izmantota elektroniska atzīmēšanās iekārta, dalībniekiem tiks izdalīti Sportidenti un karte. Rezultātu vērtēšana būs sekojošās vecuma grupās: bērnu grupa (līdz 10 g.v.), jauniešu grupa (11-16 gadi), vīriešu, sieviešu un seniori (49+). Reģistrēšanās sākot no plkst. 10.30, starts no plkst. 13.00, apbalvošana pēc sacensībām. Dalība bez maksas.

 

Slēpojuma starta un finiša laika fiksēšanai tiks izmantots elektroniskās atzīmēšanās iekārta bezkontakta režīmā. Reģistrēšanās slēpojumam sākot no plkst. 10.30, starts no plkst. 11.00, apbalvošana pēc sacensībām. Dalība un inventārs ir bez maksas.

Ziemas sporta spēlēs aicināts piedalīties ikviens.

 

Orientēšanās pasākums “Baltā orientēšanās” un slēpojums notiks projekta “Elektroniskās atzīmēšanās sistēmas iegāde tūrisma un sporta pasākumu organizēšanai Aizkraukles novadā” ietvaros. Biedrības “Daugavas Ceļotājs” projekts “Elektroniskās atzīmēšanās sistēmas iegāde tūrisma un sporta pasākumu organizēšanai Aizkraukles novadā” Nr.18-04-AL08-A019.2201-000013 tiek īstenots ar Eiropas Savienības programmas LEADER finansiālu atbalstu.

orientēšanās

Pasākumi