Vārda dienas svin: Betija, Elizabete, Liza, Līze
Datums: Otrdiena, 19. novembris

Uzņēmēju dienas Aizkrauklē – 2019. Karjeras un izaugsmes diena “Atver durvis nākotnei”.

Marts 15, 2019

interreg.lat_.lit_Šogad Aizkraukles “Uzņēmēju dienas 2019” ilgs piecas dienas no 13. līdz 17.martam, piedāvājot plaša spektra pasākumus topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, skolēniem un interesentiem. Karjeras un izaugsmes diena “Atver durvis nākotnei”.

15.martā no plkst.10:00-15:00 aicinām uz karjeras un izaugsmes dienu “Atver durvis nākotnei”. Aizkraukles profesionālā vidusskola, Jaunceltnes ielā 21, Aizkrauklē.

 

Renārs Zeltiņš iedvesmos par pieprasītām prasmēm un kompetencēm mūsdienu tirgū,  Jaunatnes starptautiskā aģentūra informēs par zināšanu un pieredzes apgūšanu ārzemēs, Aizkraukles profesionālā vidusskolas pārstāvji piedāvās doties ekskursijās un iepazīt izglītības iespējas, un daudzu citu iestāžu stendu izstāde un prezentācijas, darba intervijas simulācijas, interaktīvi piedāvājumi, radošās darbnīcas.

 

Mērķis iepazīt tuvāko un tālāko izglītības pakalpojumu sniedzēju piedāvājumu, izvēlēties sev piemērotāko profesijas izglītības iestādi, uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas un atbalsta iespējām, brīvajām vakancēm un prakses iespējām uzņēmumos

PUD logo 1

Pasākumi