Vārda dienas svin: Betija, Elizabete, Liza, Līze
Datums: Otrdiena, 19. novembris

Piesaki novada sakoptāko sētu konkursā!

Aprīlis 8, 2019

Aizkraukles novada pašvaldība izsludina konkursu “Sakoptākā sēta 2019”, aicinot līdz š.g. 30.jūnijam pieteikt Aizkraukles novadā esošās individuālās mājas, lauku sētas, zemnieku saimniecības, iestādes un uzņēmumus vērtēšanai. Konkursā pašvaldības izveidota žūrija no 1.jūlija veiks pieteikto objektu izvērtēšanu, savu vizīti saskaņojot ar pieteiktā īpašuma saimniekiem. Konkursā tiks vērtēti arī Aizkraukles novada daudzdzīvokļu māju sakoptākās lodžijas un balkoni.

 

Konkursa mērķis ir veicināt sakoptu un labiekārtotu vidi Aizkraukles novadā, noskaidrot sakoptākās individuālās dzīvojamās mājas, uzņēmumu teritorijas, iestādes, lauku sētas, vasarnīcas un daudzstāvu māju balkonus, ieinteresēt, iesaistīt un veicināt novada iedzīvotājus sakopt un labiekārtot sev piederošos īpašumus, savas darba un dzīves vietas, veicināt iedzīvotājus pievērsties videi draudzīga īpašuma apsaimniekošanā un popularizēt sakoptākos īpašumus Aizkraukles novadā un ārpus tā.

 

Pieteikt dalību konkursam var pats īpašnieks vai cita persona (apsaimniekotājs, kaimiņi, draugi, kolēģi), taču jebkurā gadījumā ja dalību piesaka cita persona, tad pieteicējam šis pieteikums pirms paziņošanas pašvaldībai ir jāsaskaņo ar īpašnieku vai apsaimniekotāju.

 

Pieteikumu iesniegšana notiek līdz 30.06.2019. Aizkraukles novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā tā darba laikā (pirmdienās 8.00 – 19.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 8.00 – 17.00, piektdienās 8.00 – 15.00) vai sūtot uz e-pastu: dome@aizkraukle.lv.

Plašāka informācija, konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama www.aizkraukle.lv sadaļā Novads / Konkurss “Sakoptākā sēta”.

sakopT-seta

Pasākumi