Vārda dienas svin: Aldis, Aldris, Alfons
Datums: Piektdiena, 22. novembris

27.aprīlī – lielā talka

Aprīlis 24, 2019

Lielās Talkas dienā – 27.aprīlī plkst. 9.00 – tiekamies Aizkraukles pilsētas centrālajā laukumā. Līdzi jāņem darba cimdus un čaklu noskaņojumu. Pēc talkas plkst.12 Aizkraukles pilsētas centrālajā laukumā kā allaž aicinām čaklos talkotājus uz putru un karstu tēju.

Lielas_Talkas_afisa

Šogad Lielā talka aizsāk jaunu talkošanas un šķirošanas veidu. Talku atbildīgie saņems baltus un zilus maisus. Zilajos maisos tiek vākta visa veida plastmasa. Baltajos maisos viss pārējais. Neviens netiks sodīts, ja tas netiks izdarīts, tomēr mēs varam pamēģināt, lai savāktā plastmasa uzsāktu jaunu otrreizējo dzīvi.

Screen_Shot_2019-03-19_at_11____

Ikviens laipni aicināts piedalīties Lielās Talkas jaunajā projektā “Ideju talka”. Tas nozīmē, ka ikviens var dalīties ar savām idejām ar citiem (“Ideju talku” apraksts atrodams mājaslapā www.talkas.lv ). Idejas var būt visdažādākās, un jebkura – pat vismazākā vai vistrakākā un šķietami nerealizējamā – ideja var palīdzēt mums visiem kopā veidot labāku dzīvi. Idejas par to, kā dzīvot zaļāk, var skart jebkuras jomas un nozares – veselību, izglītību, vidi, bioloģisko daudzveidību, klimata izmaiņas, ekonomiku, transportu, sadzīvi vai psiholoģiju). Idejas – tā ir nākotne.

Lielajā Talkā aicinām aktīvi piedalīties ikvienu Aizkraukles iedzīvotāju, kā arī uzņēmumu kolektīvus,  lai vasaru varam sagaidīt jau tīrākā, skaistākā vidē.

Ap plkst. 12.00, talcinieki aicināti uz Lielās Talkas putru.

Sakopsim savu pilsētu, kurā augam paši un aug mūsu bērni!

Liela_Talka_2016_Info_pictures_1600x1700px-02-1

Pasākumi