Vārda dienas svin: Mariss, Matīss, Modris
Datums: Sestdiena, 21. septembris

Aizkraukles pagasta pārvaldi vairs nevadīs Jānis Bāliņš

Jūnijs 12, 2019

Aizkraukles pagasta pārvaldi kopš 31. maija vairs nevada ilggadējais vadītājs Jānis Bāliņš. Viņš vēlējās atstāt amatu, patlaban vadītāja pienākumus pildīs pārvaldes galvenais saimniecības pārzinis inženieris Juris Kovaļevskis.

 

Pamatojoties uz Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītāja Jāņa Bāliņa iesniegumu atbrīvot viņu no vadītāja pienākumu pildīšanas, dome nolēma atbrīvot viņu amata no 31. maija, savstarpēji vienojoties.

 

Jānis Bāliņš jau pagājušajā gadā vēlējās uzteikt darbu, taču tika panākta vienošanās, ka viņš līdz šī gada maijam paliks amatā. “Katram ir savs laiks, tāpēc izlēmu, ka mans ir pagājis, tāpat veselības problēmas liek sevi manīt,” domes sēdē atzina Jānis Bāliņš. “Kādi bijuši šie divdesmit gadi, lai vērtē cilvēki.”

 

Domes deputāti atzina, ka šī lēmuma pieņemšana viņiem nav viegla, bet emocionāla gan. Kāda domes darbiniece reiz izteikusies: “Viņš mums pagastā ir kā Brīviņu saimnieks!”.

 

Maijā palika 20 gadu, kopš Jānis Bāliņš vada Aizkraukles pagasta pārvaldi, bet pirms tam viņš bija pagasta padomes priekšsēdētājs. Ilgajos darba gados viņš spējis iemantot iedzīvotāju uzticību.

 

“Paldies par tiem gadiem, ko esam pavadījuši kopā,” teica Bāliņa kungs. Savukārt deputāti pateicās Jānim Bāliņam par viņa nosvērtību, labestību un labo humora izjūtu – īpašībām, kuru dēļ cilvēki viņu iemīļojuši.

 

“Jānis Bāliņš par savu darbu pelnījis visaugstāko novērtējumu,” uzskata domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Dome viņam pasniedza Goda rakstu par ilggadēju, profesionālu un apzinīgu darbu Aizkraukles pagasta un novada attīstībā. Domes deputāti pateicās par sadarbību, dāvinot baltas rozes, un vēlēja Bāliņa kungam labu veselību, izbaudīt laiku, ko var veltīt sev un saviem tuviniekiem, un reizē arī to, ka viņš ir sabiedrībā mīlēts.

 

Par Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju dome no 1. jūnija uz nenoteiktu laiku apstiprināja pagasta pārvaldes galveno saimniecības pārzini inženieri Juri Kovaļevski. Pagasta pārvaldē viņš strādā jau 16 gadu.

 

Domes priekšsēdētājs Leons Līdums piebilst: par to, kas notiks ar Aizkraukles pagasta pārvaldes vadītāja amatu, vēl tiek domāts. Jāizlemj, vai tas paliks kā līdz šim, vai tomēr būs cita pārvaldes forma.

 

IMG_2288

Pasākumi