Vārda dienas svin: Hugo, Uga, Uģis
Datums: Svētdiena, 17. novembris

Vērtēs sētas un gaisa dārzus

Jūnijs 25, 2019

Līdz jūnija beigām māju saimnieki, uzņēmumi un iestādes var pieteikt savas sētas Aizkraukles novada pašvaldības rīkotajam konkursam “Sakoptākā sēta 2019”.

Pirmo reizi Aizkraukles novada pašvaldība konkursu “Sakoptākā sēta” rīkoja 2016. gadā, un šogad tam var pieteikties atkal. Tas nolemts, lai veicinātu sakoptu un labiekārtotu vidi Aizkraukles novadā, noskaidrojot sakoptākās individuālās dzīvojamās mājas, uzņēmumu teritorijas, iestādes, lauku sētas, vasarnīcas un daudzstāvu māju balkonus.

Konkursā var pieteikties individuālo māju īpašnieki vai pārvaldnieki, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, lauku sētas un zemnieku saimniecības, iestādes un uzņēmumi. Konkursa uzvarētāji tiks noskaidroti piecās nominācijās: sakoptākā lauku sēta, sakoptākā individuālā māja, sakoptākā vasarnīca, sakoptākā uzņēmuma vide, ziedošākais gaisa dārzs Aizkraukles novadā.

Konkursam var pieteikties līdz 30. jūnijam Aizkraukles novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā tā darba laikā (pirmdienās 8.00 –19.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 8.00 –17.00, piektdienās 8.00 –15.00) vai sūtot uz e-pastu: dome@aizkraukle.lv . Pieteikt dalību konkursam var pats īpašnieks vai cita persona (apsaimniekotājs, kaimiņi, draugi, kolēģi), bet vispirms pieteicējam tas jāsaskaņo ar īpašnieku vai apsaimniekotāju.

Objektus vērtēs no 1. līdz 31. jūlijam, laiku saskaņojot ar konkursa dalībnieku.

Konkursa uzvarētāji tiks pasludināti un apbalvoti 2020. gada 10. janvārī-Aizkraukles pilsētas dzimšanas dienā un pasākumā “Gada notikums 2019”. Uzvarētājiem balvās paredzētas dāvanu kartes 50 līdz 200 eiro apmērā. Konkursa dalībniekiem ir iespēja saņemt arī konkursa atbalstītāju specbalvas.

sakopta seta 2019-PIESAKIES

Pasākumi