Vārda dienas svin: Mariss, Matīss, Modris
Datums: Sestdiena, 21. septembris

Jaunajiem tenisistiem pieejams moderns aprīkojums

Jūlijs 3, 2019

Biedrība “Tenisa klubs Aizkraukle” pabeigusi Lauku atbalsta dienesta atbalstītā LEADER projekta īstenošanu, iegādājoties jaunu un modernu tenisa aprīkojumu.

 

Vasaras sākumā tenisa kluba “Aizkraukle” materiāli tehnisko bāzi papildināja mūsu reģionā inovatīvs tenisa treniņu aprīkojums – trenažieri tenisa bumbiņu uzgriešanai un tenisa rakešu stīgotājs, kā arī tenisa raketes bērniem un jauniešiem, treniņu papildaprīkojums un tenisa bumbiņu grozs. Teniss ir viens no tehniski vissarežģītākajiem sporta veidiem, un ir ļoti svarīgi pareizi apgūt sitienu tehniku treneru vadībā. Jaunā aprīkojuma izmantošana treniņu procesos palīdzēs pilnveidot jauno tenisistu individuālās prasmes un atvieglos tālāko šīs graciozās spēles apguvi.

 

Kopējās tenisa aprīkojuma iegādes izmaksas ir 9 309,55 eiro. Projekta īstenošanu līdzfinansēja no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzekļiem 8 378,59 eiro apmērā, kā arī Aizkraukles novada pašvaldības piešķirtā finansējuma – 930,96 eiro.

 

Tenisa aprīkojuma iegāde veikta projekta „Tenisa aprīkojuma iegāde” (projekta Nr. 18-04-AL08-A019.2201-000001) ietvaros.

tenisa proj logo

 

Tenisa proj

Pasākumi