Vārda dienas svin: Gaits, Karīna
Datums: Ceturtdiena, 17. oktobris

Jau šo svētdien noskaidrosim Aizkraukles čempionus minifutbolā 2019

Jūlijs 19, 2019

21.jūlijā Aizkraukles stadionā Aizkraukles novada atklātā čempionāta minifutbolā 3.posms, kas arī būs pēdējais vasaras futbola čempionātā! Tieši šajā posmā arī uzzināsim godalgoto vietu ieguvējus un individuālo balvu saņēmējus. 

 

Jau ierastajām izdarībām – futbolam lieliskā atmosfērā, pozitīvai mūzikai un komentēšanai, foto un video atskatiem no posmiem, aktivitātēm spēlētājiem un apmeklētājiem, Jauniešu domes radošajām darbnīcām, hennām un ziepju burbuļiem klāt nāks piepūšamās atrakcijas, kā arī sitiena spēka radars. Tāpat arī mūsu atbalstītāji ir sarūpējuši dažus pārsteigumus! Starpcitu, visas aktivitātēs posma laikā ir BEZ MAKSAS! Šajā posmā arī pa kādam pārsteigumam būs gastranomisko baudu piekritējiem, ko piedāvās ātrās ēdināšanas restorāns “KWB”!

 

Sportisko garu uzkurinās fakts, ka Aizkraukles čempionāta uzvarētājam būs iespēja doties uz LFF rīkoto Vidzemes finālu futbolā 7 pret 7! Pagājušā gada čempionvienība Poila uzvarot Vidzemes finālā devās uz Latvijas finālu, kur tikai nedaudz veiksmes pietrūka, lai cīnītos par godalgotām vietām. Šogad visas iespējas ir kļūt par Latvijas čempionu minifutbolā, tikai jāuzvar Aizkraukles futbola čempionātā!

 

Ja vēlies apmeklēt šo posmu un izbaudīt sportisko gaisotni, tad būsi laipni gaidīts Aizkraukles novada stadionā 21.jūlijā!

 

Dienas plāns:
10:00 – 17:00 piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, hennas, konkursi skatītājiem un dalībniekiem.
10:00 Poila – Saulesklans
10:45 FK Salasījušies – Skrīveri
11:30 Poila – FK Apmaldījušies
12:15 Sauleskalns – Skrīveri
13:00 FK Salasījušies – Kokneses SC
13:45 FK Apmaldījušies – Skrīveri
14:30 Sauleskalns – FK Salasījušies
15:15 Skrīveri – FK Apmaldījušies
16:00 Sauleskalns – Kokneses SC
16:45 FK Salasījušies – FK Apmaldījušies
17:30 turnīra noslēgums un apbalvošana

 

Turnīru rīko FK Veina sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta centru (Aizkraukles Sporta Centrs). Turnīra galvenais tiesnesis Arvis Upīts. Turnīru atbalsta Aizkraukles novada pašvaldība (Aizkraukles novads), ATTA PRINTKWB Ātrās ēdināšanas restorānsVeikals “Jards”LEC LECVeikals “Māja”, Torņu ielas saldumi, veikals QuattroAK gardumiUp Pro, laikraksts Staburagslv!

 

Detalizētāka informācija pieejama www.futbolsaizkraukle.mozello.lv vai facebook lapā Futbols Aizkrauklē. Kā arī zvanot pa tālruni 28831819 vai rakstot uz e-pastu: arvis.upits@aizkraukle.lv

 

2 (21)

Pasākumi