Vārda dienas svin: Severīns, Urzula
Datums: Pirmdiena, 21. oktobris

Novada svētkos vienosimies kopīgā gājienā!

Jūlijs 25, 2019

Aizkraukles novada svētkos jau vairāku gadu garumā izveidojusies skaista tradīcija – vienoties kopīgā gājienā, radot prieku gājiena dalībniekiem un arī tā vērotājiem. Pacilātība, krāšņums un piederības sajūta savam kolektīvam un novadam – ar tādiem vārdiem cilvēki raksturojuši savas izjūtas pēc gājiena iepriekšējos gados. Ikviens kolektīvs ir aicināts kļūt par daļu no šī notikuma arī šogad!

 

Tā ir lieliska iespēja parādīt savu organizāciju, radošo izdomu un kolektīvā valdošo gaisotni. Uzņēmumiem tas ir arī labs veids, kā reklamēt sevi un savas preces vai pakalpojumus un tādejādi vairot savu atpazīstamību.  

 

Gājienā aicināti piedalīties tautas mākslas kolektīvi, sporta klubi, valsts un pašvaldības iestādes, sabiedriskās organizācijas, iedzīvotāju grupas, svētku organizatori un dalībnieki, kā arī uzņēmumi. Gājiena krāšņošanai kolektīviem ieteicams izmantot karogus, bannerus, balonus un citus vizuālos materiālus, uzņēmumiem – savu simboliku vai darba apģērbu. Lai izceltu sevi un kļūtu pamanāmāki, gājienā var doties arī ar muzikālo noformējumu – bungām, pūšamajiem instrumentiem u.c.  

 

Gājiens notiks 10.augustā no plkst. 10:00 līdz 10:30, pulcēšanās sāksies plkst. 9:45. Gājiena sākums būs Sprīdīša un Lāčplēša ielas krustojumā, un tas dosies pa Lāčplēša ielu, Spīdolas ielu un noslēgsies pie kultūras nama.  

 

Pieteikties novada svētku gājienam var, sūtot vēstuli uz turisms@aizkraukle.lv vai sazinoties telefoniski pa tālruni 25727419. 

 

Dalīsim prieku par kopā būšanu sava novada svētkos!

 

IMG_0005-001

Pasākumi