Vārda dienas svin: Minna, Vilhelmīne
Datums: Pirmdiena, 14. oktobris

Aizkraukles Mūzikas skolā gaidāma vadītāju nomaiņa

Jūlijs 29, 2019

P.Barisona Aizkraukles Mūzikas skolas vadītāja Lilita Dzilna no š.g. 1.augusta devusies pelnītā atpūtā, tāpēc Aizkraukles novada dome izsludinājusi konkursu uz iestādes vadītāja amatu. 

 

“Paldies līdzšinējai direktorei par ilggadēju iestādes vadīšanu, par pedagoģiskā kolektīva veidošanu un ieguldījumu tā meistarības celšanā, kā arī skolas tradīciju ieviešanu un uzturēšanu. Mūzikas skolas vadība vienmēr meklējusi iespējas savus audzēkņus un pedagogus iesaistīt starptautiskā sadarbībā un apritē, tādā veidā izceļot mūsu novadnieku talantus arī ārpus valsts robežām, par ko īpašs prieks,” Dzilnas kundzes darbu atzinīgi vērtē Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, izsakot pārliecību, ka aizsāktie darbi tiks veiksmīgi turpināti.  

 

Mūzikas skola Aizkrauklē darbojas kopš 1967.gada un pagājušajā gadā mācības dažādās skolas programmās uzsāka 196 audzēkņi. 

 

25.jūlija domes sēdē pašvaldības deputāti apstiprināja konkursa nolikumu, nosakot prasības, kādas tiks izvirzītas jaunajam vadītājam. Ar nolikumu iespējams iepazīties pašvaldības mājas lapā vai saņemt to klātienē Aizkraukles novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Lāčplēša ielā 1, Aizkrauklē. Pretendentu pieteikumus pašvaldībā gaidīs līdz š.g. 20.augustam, un par jaunā vadītāja darba uzsākšanu lems mēneša beigās. 

 

Pretendentu atlases konkursa nolikums

Amata pretendentu kompetenču novērtēšanas metodika

 

IPF-Photo-2

 

IPF-Photo-9

 

IPF-Photo-5

 

IPF-Photo-4

 

IPF-Photo-3

 

Pasākumi