Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Zemgales biznesa forums “Cilvēks – veiksmes faktors”

Oktobris 24, 2019

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi un banka Citadele aicina uz Zemgales biznesa forumu “Cilvēks – veiksmes faktors”, kas notiks 1. novembrī Krustpils Kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

 

Forumā aicināts piedalīties finanšu ministrs Jānis Reirs ar prezentāciju par plānoto nodokļu reformu 2020.gadā. “Aicinām aktīvi iesaistīties uzsāktajās diskusijās par nodokļu sistēmas reformēšanu, lai nākamgad pieņemtie lēmumi veicinātu uzņēmējdarbību un konkurenci starptautiskā līmenī. LTRK interesē reģionālo uzņēmēju viedoklis, tāpēc šajā forumā aicinām būt klāt un kopā ar finanšu ministru pārrunāt turpmākos darāmos soļus, lai Latvija kļūtu labklājīgāka,” saka A.Rostovskis.

 

Pirmajā daļā diskutēsim par uzņēmējdarbības vides attīstību ietekmējošām jomām: nodokļu politika, darbaspēks, produktivitāte un kā šie faktori ietekmē Latvijas izaugsmi.

 

Foruma otrā daļa paredzēta kā praktisks seminārs par to, kā jaunākās tehnoloģijas un izstrādātie instrumenti var palīdzēt uzņēmējdarbības ikdienā, tādējādi atvieglojot darbu un ietaupot laiku. Pasākuma noslēgumā šoreiz plānots iedvesmot biznesa foruma apmeklētājus ar stāstiem par to, kā no hobija var izveidot veiksmīgu biznesu.

Foruma moderators LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Vietu skaits ir ierobežots. Dalība pasākumā BEZ MAKSAS.

 

Biznesa foruma programma un iepriekšējā reģistrācija: https://www.mitto.me/zemgales-biznesa-forums-2019/programma

 

Papildu informācijai:

Rūta Grikmane

Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija T. + 371 67830825

  1. + 371 29630923
  2. + 371 67820092

Ruta.Grikmane@chamber.lv

www.chamber.lv

Pasākumi