Vārda dienas svin: Hugo, Uga, Uģis
Datums: Svētdiena, 17. novembris

Aizkraukles dziedošie jaunieši piedalās festivālā Slavutičā

Novembris 8, 2019

No 27. līdz 29. septembrim Aizkraukles Interešu izglītības centra (AIIC) vokāli instrumentālais ansamblis “Sounds like yellow“, kura sastāvā ir Laima Birkava, Marta Liedskalniņa, Viktorija Mihoļaškina, Kristiāna Rancāne un Kristaps Rancāns, piedalījās 26.starptautiskajā jaunatnes demokrātijas, televīzijas, preses un mākslas festivālā “Slavutičaszelta rudens – 2019″. 

 

Festivāls pulcēja dalībniekus no tādām valstīm kā Ukraina, Baltkrievija, Lietuva, Uzbekistāna, Polija un  Latvija. Festivāla ideja/moto – es vēlos redzēt pasauli laimīgu. Trīs dienu garumā dalībniekiem bija iespēja apmeklēt dažādas meistarklases, komandas piedalījās žurnālistikas, foto, video konkursos, kur bija gan mājas darbi, gan tika uzdoti uzdevumi, kurus vajadzēja izpildīt festivāla laikā. Dalībniekus vērtēja starptautiska žūrija. 

 

Svētku laikā notika arī modes skates, dažādi koncerti, vietējais skaistuma konkurss un dažādas citas aktivitātes, piemēram, krāsu festivāls, kura laikā, izmērcējot rokas krāsā, bija iespēja vienam otru apskaut. Tas radīja tik daudz pozitīvu emociju! Šajās dienās iepazināmSlavutiču, apmeklējām tuvāko pilsētu Čerņigovu. 

 

Festivāla svētku koncertā uzstājās arī mūsējie “Sounds like yellow“, kuri atzina, ka emocijas sasmeltas ilgam laikam uz priekšu! Tā bija neatkārtojama pieredze, kas ļāva uz savu ikdienu paskatīties ar pavisam citām acīm. 

 

Paldies Aizkraukle novada domei, kura atbalstīja šo pieredzes apmaiņas braucienu. 

 

Aizkraukles Interešu izglītības centra 

direktore Zane Romanova

wxsp3N1w 

Pasākumi