Vārda dienas svin: Hugo, Uga, Uģis
Datums: Svētdiena, 17. novembris

Latvijas kauss spiešanā guļus – aizkraukliešiem

Novembris 8, 2019

Ar Jēkabpils komandas uzvaru ir noslēdzies 2019.gada Daugavpils čempionāts spiešanā guļus – Latvijas Kausa 17. posms. Līdz ar šīm sacensībām vairs nav iespējamas izmaiņas Latvijas kausa kopvērtējuma trijniekā. 2019.gada uzvarētāji: 1.vietā – Aizkraukle, 2.vietā – Jēkabpils, 3.vietā – Bauska. 

 

Daugavpils čempionāts – Latgales Kauss klasiskajā spiešanā guļus notika 26.oktobrī, un šajā Latvijas kausa posmā spēkojās 40 dalībnieki no desmit dažādām komandām. 

 

No Aizkraukles komandas labākos panākumus vīriešu grupā, ierindojoties 3.vietā, guva Gints Reinholds ar rezultātu 172,5kg, savukārt starp jauniešiem (pēc Wilksa formulas punktiem) 2.vietu izcīnīja Salvis Ceriņš ar rezultātu 62,5kg. Oļegs Kudrjavcevs, uzspiežot 170kg, bija labākais starp junioriem. Seniori 3 grupā uzvaras lauri ar rezultātu 197,5kg tika Dainim Reinholdam, bet 3.vietu šajā pašā grupā izcīnīja Jevgēnijs Vorobjovs, kurš pieveica  85kg smagu svaru stieni. 

 

Sacensību rezultātus un spēcīgākos sportistus katrā svara kategorijā var apskatīt, apmeklējot Latvijas Pauerliftinga mājas lapu. 

 

Informāciju sagatavoja Latvijas Pauerliftinga federācija

chJ2_7wQ

Pasākumi