Vārda dienas svin: Hugo, Uga, Uģis
Datums: Svētdiena, 17. novembris

Uzkrāj zināšanas pieredzes apmaiņas braucienos

Novembris 8, 2019

Aizkraukles Profesionālā vidusskola Erasmus+ projektu ietvaros oktobra mēnesī piedalījās vairākos pieredzes apmaiņas pasākumos, uzņemot audzēkņus no Lietuvas un nosūtot arī savus skolēnus uz mācībām šajā kaimiņvalstī.

  

Erasmus+ projekta Nr.2019-1-LV01-KA116-060219 ietvaros 2. un 3. kursa būvizstrādājumu galdnieki Alens Puriņš un Mikus Kazeiko divas nedēļas pavadīja praksē Kauņas Tehniskajā profesionālās izglītības centrā. Skolotājs Jānis Madžulis, kurš puišus pavadīja, atzina, ka tā bijusi laba iespēja iepazīt darbu vienā no lielākajiem un mūsdienīgāk aprīkotajiem kokapstrādes mācību centriem Baltijā. Arī viņš kā skolotājs varējis iesaistītes praktiskajā darbībā, izmēģinot modernās iekārtas un  darbojoties ar CNC programmējamo darbagaldu.

 

Savukārt oktobra otrajā pusē Erasmus + projekta 2018-1-LT01-KA116-046778 ietvaros Aizkraukles Profesionālajā vidusskolā viesojās divi topošie automehāniķi no Kupišķu Tehnoloģiju un biznesa skolas. Audzēkņi piedalījās mācību stundās, apmeklēja Aizkraukles uzņēmumu “Autokardāns” un veiksmīgi nokārtoja mācību praksi autoservisā. Papildus puiši iesaistījās arī Labo darbu nedēļas ietvaros notiekošajā akcijā Aizkrauklē. Akcijas laikā skolas mācību autoservisā piedāvāja bez maksas veikt automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudi.

  

Prieks par veiksmīgo sadarbību un ceram uz turpmākiem kopīgiem projektiem! 

 

Zanda Britāne,
Aizkraukles Profesionālās vidusskolas
projektu vadītāja

Xj22EBkg

Pasākumi