Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Papildseanss filmai “Dvēseļu putenis”

Novembris 24, 2019

Filmai “Dvēseļu putenis” vēl viens seanss 24.novembrī plkst 12.00 Aizkraukles pilsētas kultūras namā

“Dvēseļu putenis” ir Latvijas pilnmetrāžas spēlfilma, kas balstīta Aleksandra Grīna 1935. gada romānā ar tādu pašu nosaukumu. Filmas darbība risinās Pirmā pasaules kara un Latvijas Brīvības cīņu laikā un stāsta par latviešu strēlnieku likteņiem.

Filmas galvenā varoņa lomā iejuties Oto Brantevics no Turlavas, kurš izvēlēts starp vairāk nekā 1000 puišiem un kuram šī ir pirmā nopietnā filmēšanās pieredze. Pārējās lomas filmā atveido labi zināmi profesionāļi: Vilis Daudziņš, Ivars Krasts, Gatis Gāga, Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Ieva Florence, Renārs Zeltiņš un citi.

Filmas komandu veido 90 kinoprofesionāļi no Latvijas un ārvalstīm: režisors un producents Dzintars Dreibergs, galvenais operators Valdis Celmiņš, Rīgā dzimušais scenārists un Ņujorkas Universitātes profesors Boriss Frumins, komponiste un prestižās “Emmy” balvas laureāte Lolita Ritmanis, “Casting Bridge” aktieru atlases režisore Gunita Groša, galvenais mākslinieks Juris Žukovskis, galvenā kostīmu māksliniece Sandra Sila, galvenā grima māksliniece Dzintra Bijubena, studija “Kultfilma” un citi.

ieejas biļetes cena 4,-

notiek biļešu iepriekšpārdošana kultūras nama kasē –  piektdien 22.novembrī no 12.00-14.00 un 17.00-19.00 un sestdien 23.novembrī  no 15.00 līdz 16.00

dv put 24.

 

Pasākumi