Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Svētdien – uz futbola čempionātu!

Novembris 29, 2019

Jau šajā svētdienā, 1. decembrī, sāksies Aizkraukles telpu futbola čempionāts, kurā sešas komandas cīnīsies par čempiona titulu un iespēju piedalīties starptautiskajā turnīrā “Strong kauss”.


Šogad turnīrā startē komandas Poila, Skrīveri, Kokneses sporta centrs, Nemo (Līvāni), Latvijas izlase (Koknese), Veterāni (Rīga/Aizkraukle). Spriežot pēc komandu sastāva, šis solās būt viens no aizraujošākajiem čempionātiem, jo nav izteikta favorīta vai “pastarīša”. Visas sešas komandas prot spēlēt futbolu! Un visas katrā spēlē cīnīsies par uzvaru.

 

Izspēles kārtība šī gada turnīram saglabājas tāda pati kā līdz šim – visas komandas trīs posmu laikā izspēlēs divu apļu turnīru. Spēles laiks 2x 20 minūtes. Katrā posmā visas komandas aizvada 3 līdz 4 spēles.

 

Vienmēr paralēli futbolam tiek organizētas dažādas aktivitātes, lai futbolisti un atbalstītāji dienu pavadītu pozitīvā, sportiskā gaisotnē. Šoreiz piedāvājam iespēju aplūkot mini bagiju un uzdot jautājumus Emīlam Mirošņikam. Tāpat arī būs iespēja spēlēt galda tenisu, novusu, lielformāta galda spēles, galda hokeju un tikt pie hennas zīmējuma.

 

Šogad esam saglabājuši ierasto stilu – visas dienas garumā mūziku nodrošinās dīdžejs, spēles komentēs, fotografēs un filmēs. Būs konkursi skatītājiem un dalībniekiem, kuros varēs iegūt mūsu atbalstītāju sarūpētas balvas. Šajā posmā balvas sarūpējuši vairāki uzņēmumi: reklāmas aģentūra Atta Print, auto preču veikals Quattro, veikali Jards un Māja, ātrās ēdināšanas restorāns KWB, laikraksts Staburags, Torņu ielas saldumi.

 

Šī gada labākā komanda saņems ne tikai medaļas un kausus, bet arī iespēju doties uz starptautisko čempionātu “Strong kauss”. Tāpat čempionāta noslēgumā apbalvosim labākās komandas un spēlētājus. Kuri tie būs, uzzināsim, sekojot līdzi visiem posmiem!

 

Tātad šosvētdien ierodamies Aizkraukles sporta centra hallē, lai baudītu sportisku gaisotni un aktivitātes, ko piedāvā šī gada čempionāts. Protams, arī atbalstām savus favorītus! Šī posma spēles sākies pulksten 10.00. Noslēgums paredzēts ap pulksten 17.30.

 

Piebilde: visas aktivitātes un izdarības čempionāta laikā ir bez maksas! Nevis tāpēc, ka ir “melnā piektdiena”, bet gan tāpēc, ka mūsu mērķis ir radīt pozitīvas emocijas visiem, kas startē un apmeklē Aizkraukles futbola čempionātu. Uz tikšanos!

 

Turnīru rīko FK Veina sadarbībā ar Aizkraukles novada sporta centru (Aizkraukles Sporta Centrs). Turnīra galvenais tiesnesis Arvis Upīts. Turnīru atbalsta Aizkraukles novada pašvaldība (Aizkraukles novads), ATTA PRINTKWB Ātrās ēdināšanas restorānsVeikals “Jards”, LEC LEC, Veikals “Māja”, Torņu ielas saldumi, veikals QuattroAK gardumiUp Pro, laikraksts Staburags!

Detalizētāka informācija pieejama www.futbolsaizkraukle.mozello.lv vai facebook lapā Futbols Aizkrauklē. Kā arī zvanot pa tālruni: 28831819 vai rakstot uz e-pastu: arvis.upits@aizkraukle.lv

Pirmā posma spēļu kalendārs:

  • 10:00 – 17:00 aktivitātes

10:00 Latvijas izlase – Veterāni

10:50 Kokneses SC – Nemo

11:40 Skrīveri – Poila

12:30 Nemo – Latvijas izlase 

13:20 Veterāni – Skrīveri 

14:10 Kokneses SC – Poila 

15:00 Veterāni – Nemo 

15:50 Poila – Latvijas izlase

16:40 Kokneses SC – Skrīveri

 

fcedcdd0-2a2d-4cb0-b724-9baeff29659b

Pasākumi