Vārda dienas svin: Dziedra, Tamāra
Datums: Ceturtdiena, 22. marts

„DIY YOUTH”

Biedrība „DIY YOUTH” nodarbojas ar ekstrēmo sporta veidu popularizēšanu Aizkrauklē. Biedrības valdē darbojas aktīvi Aizkraukles jaunieši, kuru kaislība ir dažādi ekstrēmo sporta veidi. Biedrības mērķi ir attīstīt ekstrēmo sporta veidu infrastruktūru, piesaistīt jaunus ekstrēmo sporta veidu braucējus, organizēt un vadīt dažādus atpūtas un sporta pasākumus un sacensības.

Biedrība izveidojusi iekštelpu skeitparku Rūpniecības ielā 7, Aizkrauklē.

Tajā ik dienu iespējams trenēties uz rampām, kā arī vienkārši pavadīt brīvo laiku atpūtas telpās, spēlējot galda tenisu, novusu vai galda futbolu.

Katru gadu skeitparkā notiek biedrības rīkotas sacensības vairākās ekstrēmo sportaveidu disciplīnās „Aizkraukles Ekstrēmais kauss”. Tās ir plaši apmeklētas, piedalās dalībnieki no vairākām Latvijas un citu valstu pilsētām.

Te neliels ieskats 2016. gada sacensību norisē: https://www.facebook.com/pg/aizkrauklesskeitparks/photos/?tab=album&album_id=1786671738262191

Ja arī Tu vēlies iesaistīties biedrības darbībā, droši sazinies ar mums sociālajos tīklos, e-pastā vai zvanot uz zemāk norādīto tālruni.

Skeitparks apmeklētājiem atvērts:

Pierakstoties iepriekš pa tālruni.

kontaktinformācija:

Skeitparka tālrunis: 20 026 645

aizkrauklesskeitparks@gmail.com

facebook.com/aizkrauklesskeitparks

Pasākumi