Vārda dienas svin: Fricis, Vikentijs
Datums: Ceturtdiena, 14. novembris

Galaktika

Biedrība “Galaktika” ir reģistrēta 2002.gadā. Dibināšanas iniciatori bija Aizkraukles novada jaunieši, kuri gribēja aktīvi darboties, organizēt pasākumus sev un citiem, negribēja piekrist tam, ka jauniešiem novadā nekas nenotiek, bet paši bija gatavi aktīvi darboties. Šobrīd galaktikas dibinātāji jau ir studenti un darbu turpina “Galaktikas” jaunā paaudze.

Biedrība darbojas Aizkraukles pilsētas Bērnu un jauniešu centra telpās, līdz ar to notiek aktīva līdzdarbība centra esošajos pasākumos. Biedrībai izveidojusies veiksmīga sadarbība arī ar Aizkraukles sociālo dienestu, Bāriņtiesu, Probācijas dienestu un Aizkraukles novada domi.

Šobrīd biedrībā darbojas 10 jaunieši un ir arī plašs atbalstītāju loks, kuri piedalās biedrības organizētajos pasākumos, kā arī tie, kuri vairs aktīvi nedarbojas, bet piedalās pasākumos.

“Galaktikai” ir pieredze dažādu pasākumu organizēšanā. Vairākus gadus tika organizēti Breika festivāli, kuri veltīti HIV/AIDS līdzjūtības sapratnes dienai. “Galaktika” organizēja arī jauniešu alternatīvās mūzikas festivālus, piedalījās starptautiskās muzeju nakts pasākumos. “Galaktikas” jaunieši aktīvi darbojās SIA „CONSENSUS PR” organizētajos projektos. Tika realizēti projekti “450 KM PAR ES”, Sabiedrības integrācijas fonda finansētajā projektā “AVANTI, EIROPA, AIZKRAUKLĒ!” Veselības veicināšanas jomā tika realizēts projekts “ES GRIBU, VARU UN PROTU BŪT LAIMĪGS BEZ ATKARĪBAS VIELĀM”.

Te vari aplūkot kā biedrībai gājis:

https://youtu.be/B4NaW40EAyY

https://youtu.be/idBguSGsRSg

https://youtu.be/blGu35LP4tM

https://www.youtube.com/watch?v=2vQb4plOilw

https://youtu.be/wpRac5yNNFA

Biedrība katru gadu piesaista jaunus biedrus- Aizkraukles novada jauniešus. Kuri aktīvi turpina uzsāktos darbus, organizē un vada dažādus pasākumus.

Ja arī Tu vēlies iesaistīties biedrības „GALAKTIKA” darbībā sazinies ar vadītāju Silviju Brīgeri: silvija.brigere@inbox.lv.

Pasākumi