Vārda dienas svin: Severīns, Urzula
Datums: Pirmdiena, 21. oktobris

Aizkraukles novada kultūras nams

Aizkraukles novada kultūras nams kā pašvaldības iestāde izveidota 2009.gada nogalē, apvienojot Aizkraukles pagasta kultūras namu ar Aizkraukles pilsētas kultūras namu. Saskaņā ar Aizkraukles novada kultūras nama nolikumu, tas īsteno pašvaldības funkcijas kultūras darba organizēšanā, tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanā, tautas jaunrades un sabiedriskās rosības, kultūras un mākslas politikas realizēšanā Aizkraukles novadā. Kultūras nama juridiskā adrese ir Spīdolas iela 2, Aizkrauklē, LV – 5101, taču tā darbība notiek divās adresēs – arī Kalna ielā 20, Aizkraukles pagastā.

pils_kult.nams

Aizkraukles pilsētas kultūras nams savu darbību uzsācis 1965.gadā kā Ogres rajona P.Stučkas vārdā nosauktā ciemata kultūras nams. 2011.gadā piedzīvojis vērienīgu rekonstrukciju.

 
pagasta_kult_nams_dejo

Aizkraukles pagasta kultūras nams, celts 1988.gadā, atklāts 1989.gada 20.februārī, estrāde pie tā atklāta 1989.gada vasarā.

 

 

 

 

 

Aizkraukles novada kultūras nams Spīdolas ielā 2, Aizkraukle, Aizkraukles novads, LV 5101
Direktore Anta Teivāne 29116791, E-pasts: anta.teivane@aizkraukle.lv.
Informācija 651 22684
Dežurants visu diennakti 651 22396

 

Kultūras nama tautas mākslas kolektīvos aktīvi iesaistās novada iedzīvotāji, ar saviem priekšnesumiem papildinot dažādus novada un valsts svētku pasākumus, kā arī dodoties kādā ārvalstu koncertbraucienā.

pag_kult_dejoKultūras nams piedāvā atpūtas pasākumus dažādiem vecumiem un gaumēm – rīko muzikālos konkursus, organizē dažādus tradīciju pasākumus, aicina viesmāksliniekus un sadarbojas ar citām novada iestādēm, nevalstiskām organizācijām un vietējiem uzņēmējiem, piedāvā savu partnerību dažādos kultūras norišu projektos.

Kultūras nams piedāvā iznomāt telpas – koncertzāli 500 sēdvietām, deju zāli – saviesīgu vakaru, sapulču, banketu rīkošanai (ap 100 – 200 apmeklētājiem), zāli banketiem (līdz 50 apmeklētājiem), kā arī iespēja noīrēt visas kultūras nama telpas plašākiem pasākumiem.
Kultūras nama telpās atrodas kafejnīca “Krasta krogs”, kas piedāvā savus pakalpojumus ēdināšanā. Kultūras nama ēka atrodas Daugavas krastā ar skaistu skatu uz Latvijas likteņupi.  

Par kultūras nama sniegtajiem pakalpojumiem skatīt sadaļu Kultūras nama pakalpojumi.

Pasākumu fotogalerija.

 

Pasākumi