Vārda dienas svin: Gunārs, Gunis, Vladimirs
Datums: Svētdiena, 8. decembris

Vokālā grupa “Tikai tā”

Tikai tā 2018

Vokālā grupa ‘’Tikai tā!’’ pašreizējā formātā savu skanīgo darbību iesāka 2014. gada augustā, kad, atzīmējot Baltijas ceļa gadskārtu, sanāca kopā, sagatavoja un atskaņoja koncertprogrammu, kuras pamatā bija Atmodas laika populārākās un tautā mīlētās dziesmas.

Satiekoties  lieliskiem un talantīgiem jauniešiem, radās mūzikas projekts ‘’Tikai tā!’’, kurš turpināja jau pirms 20 gadiem aizsāktās bērnu un jauniešu popgrupas ‘’Tikai tā!’’ muzicēšanas tradīcijas mazliet citādā formātā.

Vokālās grupas repertuārā latviešu un pasaules populārās mūzikas skaņdarbi. Iestudētas vairākas programmas, kurās skan jaunākās un aktuālākās latviešu autoru dziesmas, gan arī pasaules popklasikas izcilākie hīti.

Kolektīvs aktīvi koncertē Aizkraukles novadā Valsts svētku un citos muzikālajos pasākumos. Ir iegūtas skatītāju simpātijas un atzinība, viesojoties Lietuvā, Biržai rajona svētkos un kultūras pasākumos, esam koncertējuši Jaunjelgavas, Vecumnieku, Salas, Krustpils, Krāslavas novados un pagastos.

Šajā sezonā turpināsim iesākto. Mūsu radošais un draudzīgais kolektīvs, kura sastāvā ir Dairis Vorslavs, Dace Brīgere, Jānis Cielavs, Zane Romanova, Una Arbidāne un es, kolektīva līderis Jānis Ostrovskis, novēlam visiem Aizkraukles novada kultūras nama kolektīviem radošu un izdevušos šo, Latvijas 100. gades Dziesmu un deju svētku sezonu!

Uz tikšanos koncertos un saviesīgos pasākumos!

Mēģinājumi: trešdienās no 21.00.
Tālrunis uzziņām 26818392, e-pasts: muzgrafika@inbox.lv (Jānis Ostrovskis)

Pasākumi