Vārda dienas svin: Fricis, Vikentijs
Datums: Ceturtdiena, 14. novembris

Sporta bāzes

 

Sporta centra sporta zāle

sporta centrs_sporta zale 1

Halles sporta zālē ir iespēja rīkot augsta līmeņa sacensības volejbolā, basketbolā, handbolā, telpu futbolā, florbolā un tenisā. Ar nolaižamas starpsienas palīdzību, sporta zāli iespējams sadalīt divās daļas, kas var funkcionēt vienlaicīgi.

Tribīnes

IMG_5681

Sporta sacensības un pasākumus var vērot  250 skatītāju un līdzjutēju. Hallē ir labiekārtotas ģērbtuves ar sanitāro mezglu, dušām un individuāliem skapīšiem.

Trenažieru zāle

IMG_5738

Sporta halles 2. Stāvā vienā no trenažieru kompleksa telpām atrodas kardio trenažieri, skrejceļi, velo trenažieri, steptrenažieri un vēl citi trenažieri. Blakus telpā pieejami trenažieri dažādu muskuļu grupu attīstīšanai un nostiprināšanai. Atsevišķā telpā ir izvietoti “spēka” trenažieri, kurus iecienījuši stiprā dzimuma pārstāvji.

Skrejceļš

IMG_5678

2. stāvā aiz skatītāju tribīnēm ir izvietots vieglatlētikas komplekss: 60m skrejceļš ar 4 celiņiem, tāllēkšanas un augstlēkšanas sektori.

Stadions

IMG_5722

Vasaras mēnešos lielākoties sportiskās aktivitātes noris Aizkraukles novada stadionā ar 6 skrejceliņiem un 400m apli, tāllēkšanas, augstlēkšanas un mešanas sektoriem. Stadiona telpās ir labiekārtotas garderobes, komentētāja un sekretariāta mītne, skaņas un gaismas aprīkojums pasākumu rīkošanai.

Pludmale pie “Kapteiņa krodziņš”

Aizkraukles novadā gan jaunieši, gan pieaugušie brīvo laiku pavada aktīvi atpūšoties Aizkraukles pludmalē pie “Kapteiņa krodziņa”, kur ir 2 pludmales volejbola laukumi, nojume, ģērbšanās kabīnes, šūpoles, slidkalniņš un iespēja uzspēlēt strītbolu. Paši mazākie var rotaļāties smilšainajā pludmalē.

Āra tenisa laukums

IMG_5676

Aizkraukles sporta centra teritorijā ir ierīkoti divi āra tenisa laukumi, kurus siltajā laika periodā iespējams izmantot gan individuāli, gan treniņu nolūkos. Aukstajā laika periodā ir iespēja tenisu spēlēt arī iekštelpās, Aizkraukles sporta centra sporta zālē. Ir iespēja izīrēt tenisa inventāru – tenisa raketes, bumbiņas, tenisa bumbiņu mašīnu.

Vingrošanas zāle

IMG_5686

Sieviešu kārtas pārstāves labprāt apmeklē vingrošanas kompleksu, kurā pieejams viss nepieciešamais vingrošanas inventārs – paklājiņi, hanteles, stepi, vingrošanas bumbas, lecamauklas, pilates gumijas, lai varētu norisināties pilnvērtīgas, trenera vadībā organizētas nodarbības – aerobikā, vingrošanā, jogā, pilatēs.

Cīņu zāle

IMG_5688

Specializēta zāle ir ierīkota arī cīņu sporta veidiem – karatē, boksam, kikboksam, taekvando. Zāle ir aprīkota ar diviem boksa maisiem, pievilkšanās stieņiem un vingrošanas sienu. Iespējams pieteikties uz dažādu veidu treniņiem, sertificētu treneru vadībā.

Āra sporta laukumi novadā

IMG_5717

Volejbola laukums pie Aizkraukles profesionālās vidusskolas, Jaunceltnes ielā 21.

IMG_5711

Basketbola laukums pie Aizkraukles profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcas Bērzu ielā 14

IMG_5702

Stadions un tāllēkšanas bedre Maurēnu ielā

IMG_5700

Vingrošanas stieņi Lāčplēša ielā (blakus Lāčplēša ielai 14) – iepretim novada vidusskolai

Pasākumi