Vārda dienas svin: Niklāvs, Nikolajs, Niks
Datums: Piektdiena, 6. decembris

Ko darīt?

Informācija par to, kā pavadīt savu laiku Aizkrauklē

Piedāvā pasākumus kultūrā, sportā un citās jomās.

Aizkraukles novada sporta halle piedāvā plašas iespējas sportot gan ārā, gan iekštelpās: spēlēt volejbolu, basketbolu, futbolu un rokasbumbu. Centra 2. stāvā ir 60 metrus garš skrejceļš ar četriem celiņiem, kā arī tāllēkšanas bedre. Ir iespējams nodarboties ar augstlēkšanu un barjerskriešanu, spēlēt tenisu, galda tenisu, apmeklēt vairākas trenažieru zāles, vingrošanas nodarbības, aerobiku, jogu, pilates, baleta nodarbības. Sporta centra pārziņā ir pilsētas stadions (atrodas Draudzības krastmala 6, Aizkraukle), kur pieejami āra trenažieri, un āra volejbola laukums (atrodas “Ziedu Grava”, Aizkraukle). Ziemā, sporta centrs piedāvā distanču slēpju nomu. Veikals “Fans” (atrodas sporta centra telpās) vasarā iznomā SUP dēļus, ziemā- slidas.

Adrese: Lāčplēša iela 21, Aizkraukle, Aizkraukles novads.

Tiem, kuri vēlas trenēties šaušanā distancē līdz 50 metriem ar sporta un medību ieročiem, šādas iespējas piedāvā firmas “Artemida L” šautuve. Šaušana notiek instruktora klātbūtnē, bet jauniešiem līdz 18 gadu vecumam – vecāku vai viņu aizbildņu klātbūtnē. Šautuvē aktīvas atpūtas cienītājiem darbojas arī mednieku un makšķernieku veikals.

Adrese: Lāčplēša ielā 21, Aizkraukle, Aizkraukles novads

  • Biedrība “Daugavas ceļotājs”

Biedrība “Daugavas ceļotājs” pie jau esošajiem tūrisma un sporta piedāvājumiem Aizkraukles novadā ieviesa jaunu aktīvās atpūtas veidu – orientēšanos. Ir iegādāts orientēšanās sportam nepieciešamais tehnoloģiskais nodrošinājums – elektroniskā atzīmēšanās sistēma. Sistēmas darbība ir vērsta uz rezultātu fiksēšanu sacensību gaitā, startā, starpposmos, kā arī finišā. Šo sistēmu varēs pielietot gan jau esošajos tūrisma un sporta pasākumos, gan turpinot attīstīt orientēšanās sportu. Aizkraukles novadā tiek piedāvāti dažādi orientēšanās sporta paveidi – tradicionālais orientēšanās skrējiens ar pavēles un atklātajām distancēm dažāda vecuma grupām, rogainings, telpu orientēšanās, taku orientēšanās u.c. Biedrība piedāvā arī atraktīvās sacīkstes vai aktīvās prāta spēles ar orientēšanās elementiem.
Šo sistēmu, ieslēdzot bezkontakta režīmā, var pielietot ne tikai orientēšanās sportā, bet arī citos sporta veidos, piemēram, velomaratons, skriešanas sacensības.
Piedāvājam orientēšanās sportu, kā veselīgu un videi draudzīgu sporta veidu visām vecuma grupām, ar iespēju izzināt vidi, dabas un kultūrvēsturiskos objektus.
Biedrība ir atklāta jaunām idejām un iespējām, pasākumus ar orientēšanās elementiem var deleģēt.
daugavascelotajs@gmail.com, www.facebook.com/daugavascelotajs

IMG_4926

Pasākumi