Vārda dienas svin: Fricis, Vikentijs
Datums: Ceturtdiena, 14. novembris

2013

2013.gada 16.februārī Aizkraukles IGA centrā notika Pārnovadu uzņēmēju diena, kuras laikā Aizkraukles novada pašvaldība sveica Aizkraukles novadā strādājošus uzņēmumus un uzņēmējus 10 nominācijās, pasniedzot diplomu un simbolisku balvu, ko darināja Mākslas akadēmijas students aizkrauklietis Gatis Erdmanis. Aizkraukles novada pašvaldības, IGA centra, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras un ES informatīvā dienesta “Europe Direct” Jēkabpils informācijas centra organizētajā izstādē gadatirgū piedalījās vairāk nekā 150 uzņēmēju, amatnieku un iestāžu, pasākumu apmeklēja vairāk nekā 5000 cilvēku.

2013.gadā apbalvotie uzņēmēji:

  • “Aizkraukles labdaris 2012” – SIA AKZ – pateicoties par sadarbību 2012.gadā un Aizkraukles novada pašvaldības rīkoto pasākumu finansiālu un materiālu atbalstīšanu.
  • “Izaugsme Aizkrauklē 2012” – SIA “Mikas M” – par uzņēmuma attīstību, piesaistot Eiropas Savienības līdzekļus.
  • “Aizkraukles eksportētājs 2012” – SIA “Auto Cardan” – 2012.gadā uzņēmums ne tikai eksportēja preces uz ārvalstīm, bet arī atvēra meitas uzņēmumu Igaunijā.
  • “Aizkraukles dāsnākais darba devējs 2012” – SIA “Jeld Wen Latvija” – uzņēmums nodrošina stabilu darba vietu vairāk nekā 200 darbiniekiem.
  • “Aizkraukles vēstnesis 2012”- SIA “Meduslācis” – par Aizkraukles atpazīstamības un labās slavas veicināšanu, kura ceptos gardumus pazīst arī ārpus Aizkraukles novada.
  • “Aizkraukles inovācija 2012” – SIA “Hairostraight” – par jaunu, inovatīvu ideju radīšanu un drosmi neapstāties pie pirmajām grūtībām balvu saņēma , kura īpašnieks Juris Kļava radījis jaunu fēnu, kurš vienlaikus ir arī matu taisnotājs.
  • “Aizkraukles jaunietis – uzņēmējs 2012” – SIA “Danivors” pārstāvis Kristaps Vorslavs, uzteicot par uzņēmējdarbības uzsākšanu līdz 25 gadu vecumam.
  • “Aizkraukles lauku cerība” – ZS “Gala Tuņķi” pārstāvis Toms Atslens – par darbu savas ģimenes saimniecībā un tradīciju turpināšanu.
  • “Aizkraukles pārsteigums 2012” – AS “Virši – A” – par ilggadēju atbalstu Aizkraukles novada pašvaldībai un iedzīvotāju grupām, interesantām akcijām un jaunu ideju ieviešanu.
  • “Draudzīgākais klientiem Aizkrauklē 2012” – SIA “Ziedu salons Fantāzija” –  aizkraukliešiaptaujā noteica, kuru uzņēmumu vai uzņēmēju cilvēki uzskata par visatsaucīgāko un labāko, vienlaikus pamatojot, kāpēc.

Pārnovadu uzņēmēju dienu kuplāku padarīja sadarbības partneri – tuvākas un tālākas pašvaldības, kuras pasākumā ieradās ar savu novadu uzņemējiem. Paldies Skrīveru, Kokneses, Madonas, Krustpils, Viesītes un Aknīstes pašvaldībām par interesi un atsaucību, paldies visiem uzņēmējiem, individuālajiem komersantiem, amatniekiem par līdzdalību.

Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkraukles novada jaunieši uz ekrāna prezentēja iepriekšējā dienā atklāto vides objektu — velosipēdu, bet deju teātris “Armagan”, Aizkraukles un Jaunjelgavas novada tautas mākslas kolektīvi sniedza koncertu apmeklētājiem. 24.februārī LTV 2 raidījumā ”Nedēļas apskats” mūsu uzņēmēju dienai bija veltīts videosižets.

PUD 2013

Pasākumi