Koknese Tūrisms

Biedrība “Pērses krasts” aicina 1. oktobrī plkst. 11.00 uz tūrisma maršruta “Galastacija  Koknese” mobilās lietotnes testēšanas darbnīcu laukumā pie Kokneses dzelzceļa stacijas.  

Viens no biedrības “Pērses krasts” aktuālajiem darbiem ir mobilās lietotnes "Galastacija – Koknese" izstrāde. Lietotnes pilotversija sniedz iespēju doties interaktīvā 6 kilometru garā pastaigas maršrutā, kur ar paplašinātās realitātes funkciju lietotājs var iegūt informāciju par apskates objektiem Koknesē. Lietotnē apkopoti attēli un informācija par esošajiem un zudušajiem Kokneses vēsturiskajiem objektiem. 

Darbnīcas dalībniekiem kopā ar lietotnes izstrādātājiem – virtuālo tehnoloģiju uzņēmumu “Jinns” un biedrības “Pērses krasts” biedriem – būs iespēja iziet visu lietotnes “Galastacija – Koknese” tūrisma maršrutu ar 20 apskates objektiem Koknesē.  

Pasākuma plānotais ilgums 3 – 4 stundas. Dalība pasākumā ir bez maksas. 

Aicināti piedalīties visi interesenti bez vecuma ierobežojuma.  

Pieteikties var, aizpildot pieteikuma anketu.

Vairāk informācijas, zvanot pa tālr. +371 22179143 vai rakstot e-pastā: misijakoknese@gmail.com  

Projektu  "Daugavas Sama stāsts", Nr.#102 finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Vidzemes plānošanas reģions Vidzemes vēsturiskās zemes kultūras programmas ietvaros.