Jauniešiem Uzņēmējdarbība
uzņēmēju dienas

27. oktobrī no pulksten 12.00 līdz 17.00 Aizkraukles kultūras centrā notiks Uzņēmēju dienas, savukārt 28. oktobrī pulksten 19.00 Aizkraukles novada sporta centrā ‒ uzņēmēju godināšanas pasākums.

Pirmajā dienā, 27. oktobrī, par aktuālajiem uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā informēs Zemgales Uzņēmējdarbības centra vadītāja Mairita Pauliņa.

Pasākumā plānoti trīs semināri:

  • seminārs esošajiem un topošajiem uzņēmējiem "Darba tirgus transformācija uzņēmējdarbības vidē Latvijā", lektors ‒ ekonomikas zinātņu doktors Edgars Voļskis;
  • paralēli šim semināram influenceris Niklāvs Mičulis seminārā "Hobijs kā karjera" dalīsies savā pieredzes stāstā ar jauniešiem, kā 21. gadsimta jaunietim apvienot lietderīgo ar vajadzīgo;
  • pasākuma noslēdzošo semināru “Mākslīgā intelekta iespējas biznesam”, kas paredzēts gan uzņēmējiem, gan jauniešiem, vadīs biznesa treneris Edgars Untāls, izglītojot par šobrīd vienu no aktuālākajām tēmām uzņēmējdarbībā. Pieteikuma anketa.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Aicinām pieteikties uzņēmēju godināšanas pasākumam!

28. oktobrī pulksten 19 Aizkraukles novada sporta centrā notiks uzņēmēju godināšanas pasākums ‒ apbalvošanas ceremonija. Pasākumam jāpiesakās līdz 16. oktobrim.

Vairākās nominācijas tiks pasniegtas balvas novada uzņēmumiem, mājražotājiem, amatniekiem, biznesa ideju konkursa dalībniekiem un citiem novada pārstāvjiem par īpašu ieguldījumu novada attīstībā. Par patīkamu vakaru rūpēsies raidījumu vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi. Pasākumā paredzēta svinīgā daļa ar uzņēmēju godināšanu, kā arī balle, kurā deju mūziku spēlēs grupa “Ceļojums”.

Aicinām pieteikties visus Aizkraukles novada uzņēmējus! Obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 16. oktobrim pie uzņēmējdarbības atbalsta speciālistes Elitas Kaņepējas pa tālruni +371 27873332 vai e-pastā: elita.kanepeja@aizkraukle.lv. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Uzņēmēju dienas Aizkraukles novadā tiek rīkotas projektā Nr. LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/SMEPRO 2 un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Aizkraukles novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.