Aizkraukle Aizkraukles pagasts
siltumenerģija

SIA “Aizkraukles siltums” 17. maijā apstiprināšanai Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) iesniedza jaunos siltumenerģijas tarifus, kas no 1. jūlija atkal tiks samazināti par apmēram 7 procentiem un būs 72,06 eiro par megavatstundu. Siltumenerģijas tarifi Aizkrauklē pēdējo mēnešu laikā samazināti jau vairākkārt.

SPRK maija vidū izvērtēja un apstiprināja SIA “Aizkraukles siltums” siltumenerģijas tarifu, kas no šī gada 1. jūnija Aizkrauklē būs 77,66 eiro par megavatstundu līdzšinējo 81,61 eiro par megavatstundu vietā. Tarifs samazinājies, pateicoties dabasgāzes cenas samazinājumam biržā.

SIA “Aizkraukles siltums” valdes loceklis Edgars Bricis informē, ka 17. maijā apstiprināšanai SPRK iesniegts jauns siltumenerģijas tarifs, kuru no 1. jūlija plānots vēlreiz samazināt par 7,21 procentu – Aizkraukles pilsētas un pagasta iedzīvotājiem tas būs 72,06 eiro par megavatstundu. Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar dabasgāzes cenas samazinājumu.

“Lai arī apkures sezona ir noslēgusies, siltumenerģiju turpina izmantot aukstā ūdens uzsildīšanai, nodrošinot māju iedzīvotājus ar karstā ūdens padevi,” skaidro Edgars Bricis.

Visi tarifi norādīti bez pievienotās vērtības nodokļa.