Aizkraukle Uzņēmējdarbība
koprades telpu atklāšana

Sveiks, uzņēmēj! Mums ir lieliskas ziņas! Turpmāk Aizkraukles novada uzņēmējdarbības atbalsta centrs atradīsies jaunās, ērti pieejamās telpās Lāčplēša ielā 4, Aizkrauklē. Tāpēc, uzņēmēj, aicinām jau 21. februārī no pulksten 10.00 līdz 12.00 apmeklēt koprades telpu atklāšanu!

Ikvienam uzņēmējam, jaunietim un citiem uzņēmējdarbības interesentiem turpmāk būs pieejama labiekārtotas un mūsdienīgas koprades telpas, kas iekārtotas projektā SMEPRO 2. Tajās būs iespēja tikties, sadarboties un diskutēt savā starpā, īstenojot jaunas idejas.

Telpu atklāšanas laikā pastāstīsim arī par visām citam labiekārtotajām telpām pašvaldības ēkā, kurā turpmāk darbosies arī Kultūras pārvalde, pašvaldības policija, kā arī Tūrisma informācijas punkts. Pasākuma laikā tiks atklāta Valda Zvirgzdiņa fotogrāfiju izstāde.

Pēc telpu atklāšanas pulksten 13.00 aicinām apmeklēt ikmēneša uzņēmēju tikšanos, kas šoreiz tiks rīkota Aizkraukles Kultūras centrā. Tikšanos apmeklēs un par nozares aktualitātēm informēs pārstāvji no Patentu valdes, “Altum”, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Zemgales uzņēmējdarbības centra.

Reģistrācija pasākumam, aizpildot pieteikšanās anketu.

Uz tikšanos pasākumos!

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Aizkraukles novada pašvaldības uzņēmējdarbības speciālisti Elitu Kaņepēju, tālrunis +371 27873332, e-pasts: elita.kanepeja@aizkraukle.lv, vai Jogitu Baltmani, tālrunis +371 20267286, e-pasts: jogita.baltmane@aizkraukle.lv.