Aizkraukle Drošība
ugunsdzēsējs

Saistībā ar Nodrošinājuma valsts aģentūras plāniem Aizkrauklē iecerēts būvēt katastrofu pārvaldības centru. Tas taps Jaunceltnes ielā 28 un 28C. 

Aizkraukles novada pašvaldībā saņemta Nodrošinājuma valsts aģentūras vēstule, kurā aģentūra informē, ka Iekšlietu ministrijas Būvniecības padome apstiprinājusi ieceri sešpadsmit katastrofu pārvaldības centru, kas nepieciešami Iekšlietu ministrijas pakļautības iestāžu funkciju veikšanai, būvniecībai. Tajā skaitā arī Aizkrauklē plānots būvēt katastrofu pārvaldības centra ēku ar B kategorijas ugunsdzēsības depo un papildu telpām Valsts policijai, Iekšlietu ministrijas Informācijas  centram, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam.

Aģentūra secinājusi, ka minētās ēkas būvniecībai atbilstošākās būtu zemes vienības Jaunceltnes ielā 28 un 28C. Ņemot vērā būvējamās ēkas ievērojamo kopējo platību, būvniecībai būtu nepieciešamas abas minētās zemes vienības. Aizkraukles novada dome nolēma bez atlīdzības nodot nepieciešamās zemes vienības Iekšlietu ministrijai, pirms tam veicot abu zemes vienību apvienošanu un izveidojot vienu nekustamo īpašumu.